آموزش و مقالات طراحی سایت

آیا می دانستید همین حالا میتوانید پاسخ سوالات خود را از ایران سایت دریافت کنید !


                                                                                                          همین حالا در   تلگرام  سوال خود را در چند ثانیه بپرسید

مقالات طراحی وب

Laptop ساخت سایت فروشگاهی در اینترنت
mohsen
/ دسته ها: طراحی وب سایت

ساخت سایت فروشگاهی در اینترنت

ساخت سایت فروشگاهی

 با کمک ساخت سایت فروشگاهی اگر محصولات یا خدماتی را برای عرضه دارید که به دنبال عرضه ، تبلیغ ، عرضه و در نهایت فروش آن را در دنیای مجازی اینترنت دارید یکی از بهترین و مهم ترین گزینه های موجود برای شما ساخت سایت فروشگاهی می باشد. در ادامه نحوه ی عملکرد این نوع سایت ها را بررسی خواهیم کرد و تفاوت های یک سایت فروشگاهی را با یک سایت معمولی را ارائه خواهیم کرد


در ساخت سایت فروشگاهی به چه نکته هایی باید توجه کرد؟

ساخت سایت فروشگاهی در حقیقت مکانی است که شما می توانید محصول و خدمات خود را به صورت لیست شده  یا جدول بندی شده برای انظار مشتریان در فضای مجازی اینترنت ارائه دهید. در کار فروش و ارائه ی خدمات شکل ظاهری سایت و گرافیک آن برای بازدید کننده مهم و تاثیرگذار بوده و علاوه بر ساختار ظاهری شیک و زیبا باید بسیار روان بوده باشد و به گونه ایی باشد که بیشترین اطلاعات لازم را در کم ترین تایم و جذابیت بالا به بازدید کننده سایت ارائه دهد.

ساخت سایت فروشگاهی برای چه کسانی متناسب است؟

ساخت سایت فروشگاهی

ساخت سایت فروشگاهی همان طور که از نامش معلوم است اغلب و بیشتر برای کسانی که محصولاتی برای فروش و یا خدماتی برای ارائه به مردم دارند بیشتر متناسب می باشد. یکی از ویژگی هایی که سایت فروشگاهی دارند این است که برای همه متناسب بوده و الزامی ندارد شما یک شرکت تولیدی بزرگ داشته باشید و یا یک تاجر بزرگ باشید. در حقیقت می توان گفت این سایت های فروشگاهی برای تمامی تجارت ها چه بزرگ و چه کوچک گزینه مناسبی است.

ساخت سایت فروشگاهی با سایر سایت ها چه تفاوتی دارد؟

ساخت سایت فروشگاهی بر اساس نوع محصولات ارائه شده معمولا دارای یک ویترین یا دکور است که در صفحه ی اول قرار می گیرد و شما می توانید نمونه ای از مرغوب ترین و جدید ترین جنس ها و محصول خود را در این ویترین قرار بدهید و یک نمایش و دید کلی از سایت خود به مشتری و بازدید کننده القا دهید.

یکی از مهم ترین تفاوت های ساخت سایت  فروشگاهی با سایر سایت ها طریقه ی مدیریت این سایت ها می باشد. عموما چون در این مدل سایت ها محصولات دارای تغییرات زیادی بوده (چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ تنوع کالا) و احتمالا شما هر روز نیاز به آپدیت کردن محصولات و قیمت های آن ها را داشته باشید فلذا ساخت سایت های فروشگاهی نوعی از طراحی می شوند که مدیریت آن ها بسیار ساده بوده و دغدغه های مدیریتی کمی دارند.

طراحی سایت فروشگاهی

معرفی بهتر محصولات: ساخت سایت فروشگاهی به شما این اجازه را می دهند که محصولات را ریز به ریز برای بازدید کنندگان شرح داده و نقاط قوت ، ویژگی های برجسته برای آن تعیین کرده و امکان مقایسه برای معیار های محصولات ایجاد کنید. برای آن ها امتیاز دهی قرار داده، فروش ویژه داشته باشید، خدمات پس از فروش و رنگ بندی محصولات را نیز تعیین کنید.

آمار جامع: یکی از حسن های برجسته ای که ساخت سایت های فروشگاهی نسبت به سایر سایت ها دارند آمار گیری کاملا جامع آن ها می باشد. شما در این نوع سایت ها می توانید آمار های روزانه ، هفتگی، ماهانه از سایت بگیرید . میزان موجودی خود را کنترل کرده و مقدار فروش محصولات و میزان درآمد را در بازه های زمانی متفاوت مقایسه کرده و شما هم چنین می توانید این آمار ها را روی نمودار مشاهده کرده و بررسی جامعی داشته باشید.

 

مشاهده نمونه کار قبلی طراحی پرتال در فضای وب
مشاهده نمونه کار بعدی قالب وردپرس و طراحی سایت ورد پرس
Print
144 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

mohsenmohsen

سایر نوشته ها توسط mohsen

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر
همین حالا با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم !
88886450(021)