آموزش و مقالات طراحی سایت

آیا می دانستید همین حالا میتوانید پاسخ سوالات خود را از ایران سایت دریافت کنید !


                                                                                                          همین حالا در   تلگرام  سوال خود را در چند ثانیه بپرسید

مقالات طراحی وب

Laptop افزایش سرعت در نوشتن محتوای طراحی سایت
mohsen
/ دسته ها: طراحی وب سایت

افزایش سرعت در نوشتن محتوای طراحی سایت

از جمله چیز هایی که در زندگی ما انسان ها بسیار مهمو حیاتی می باشد موضوع و بحث زمان است که عنصر بسیار گران بهاست و همه ما این قضیه را می دانیم ولیکن دانستن این موضوع در بعضی زمان ها مفید و در بعضی مضر می باشد.

همه طراحان وب از این که چگونه محتوای طراحی سایت خودشان را بنویسیند بسیار اضطراب دارند و فشار عصبی زیادی به آن ها می آید.

فکر کنید که شما به عنوان یک طراح وب وقت بسیار زیادی را رو نوشتن و تولید محتوا نموده ایید ولی این محتوا اصلا با کیفیت و مفید نباشد این موضوع بسیار بد و حتی در بعضی مواقع وحشتناک است.

فکر ایده آل شما برای تولید محتوا طراحی سایت تان این است که در حالی که سرعتتان بالاست در عین حال مطلب تان هم مفید و با کیفیت باشد.

ما به شما استفاده از ابزار های زیر را توصیه می کنیم

1- استفاده کامل از مغز و ذهن

ما همیشه ذهن و مغز خودمان را دست کم گرفته و از آن استفده کافی را نمی بریم در صورتی که این موردی بسیار با ارزش است و ما از آن غافلیم.

شما در طول روزتان وقت پرت زیادی دارید و از آن اطلاعی ندارید در حقیقت زمانی که در مطب دکتر در منتظر این هستید که نوبت تان بشود می توانید به پست وبلاگ و یا محتوای طراحی سایت تان فک کنید.

از جهتی هم فکر کردن به محتوای طراحی سایت می تواند به عنوان پیش نویسی برای شما باشد و سرعت شما را به هنگام تولید محتوا بیشر می کند.

راه حلی دیگر این است که قبل از خواب می توانید به موضوع مطلب و یا محتوایی که می خواهید تولید کنید

طراحی سایت


برنامه های تحت دسکتاپ

قطعا با توجه به اوضاع اینترنت شما همیشه آنلاین نیستید و به همین دلیل شما می بایست حتما برای تایپ محتوای خود از برنامه های دسکتاپ همانند ورد و یا برنامه های مشابه استفاده کنید تا در صورت قطع اینترنت دیگر نگران از دست رفتن محتوای طراحی سایت خود نباشید.

مکان ساکت

بسیاری از نویسندگان محتوای سایت می گویند که باید در مکانی ساکت شروع به نوشتن نمایند. البته مشکلی وجود دارد این است که هیچ مکانی سکوت کامل ندارد پس نمی تواند به تمرکز کامل ما کمک نماید.

پیشنهاد می شود در هنگام نوشتن از موزیک بی کلام استفاده شود تا شما را آرام کند و آرامش خاصی در هنگام نوشتن به شما بدهد

 

ساخت یک طرح کلی

برای پست های کوتاه تر وبلاگ و یا محتوای سایت، یک طرح کلی بسیار هم ضروری نیست. اما در هر صورت، اگر می خواهید پست های وبلاگ و یا متن وب سایت طولانی بنویسید، یک طرح کلی به کمک شما می آید. این کار به شما کمک می کند تا تفکرات و ذهن خود را سامان داده و روی بحث اصلی تمرکز داشته باشید.

مشاهده نمونه کار قبلی رابطه تولید محتوا و طراحی سایت
مشاهده نمونه کار بعدی چرا باید از walkme استفاده کنیم؟
Print
166 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

mohsenmohsen

سایر نوشته ها توسط mohsen

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر
همین حالا با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم !
88886450(021)