آموزش و مقالات طراحی سایت

آیا می دانستید همین حالا میتوانید پاسخ سوالات خود را از ایران سایت دریافت کنید !


                                                                                                          همین حالا در   تلگرام  سوال خود را در چند ثانیه بپرسید

مقالات طراحی وب

Laptop نکات مهارتی در طراحی سایت
mohsen
/ دسته ها: طراحی وب سایت

نکات مهارتی در طراحی سایت

در کل داشتن مهارت بالا در ساخت سایت به شما و اعتماد به نفستا در این کار بسیار کم می کند و در این مقاله هم قصد داریم تا شما را با نکات باقی مانده از مهارت های ساخت سایت آشنا کنیم. تا ما با ترکیب و به کار بردن این مهارت ها به یک طراح حرفه ای و موفق تبدیل شوید.


نکات مهم طراحی وب


1- از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید

استفاده از سیستم های مدیریت محتوا و الگو های ساخت سایت به هیچ عنوان مشکلی ندارد و اتفاقا طراحان حرفه ایی سایت از این نرم افزار ها استفاده می کنند و از طرفی هم اگر روزی مشتری سایت شما بعد از تحویل سقارش بخواهد سایت را آپدیت نماید با این برنامه ها راحت تر است. از جمله معروف ترین سیستم های مدیریت محتوا می توان به وردپرس اشاره نمود که دارای الگو های مختلفی بوده و از آن برای ساخت سایت و وبلاگ استفاده می شود.


2-در بحث های تکنیکی همیشه به روز باشید

درست است که شما با مقدار کمی معلومات می توانید به ساخت سایت بپردازید اما شما باید معلوماتتان را به قدری بالا ببرید که درباره تکنیک های روز دنیا و دلایلتان درباره استفاده نمودن یا ننمودن از برخی تکنیک ها را برای بقیه توضیح دهید. شما می بایست نحوه عملکرد رشته های مرتبط با ساخت سایت را بدانید. درباره به روز ماندن شما ککی که می توانیم بکنیم این می باشد که به شما بگوییم برخی سایت ها هستند که شما را در بروز ماندنتان یار می کنند.

 طراحی سایت

3- مراحل ساخت سایت را بای خودتان مرور کنید

همه ی عواملی که در پروژه ساخت سایت روی سایت ما تاثیر ذارند مثل رنگ، نسبت ها و تعادل آن ها و هم چنین فاصله گذاری  عواملی هستند که در پروژه ما تاثیر گذار بوده و داشتن مهارت در این مدل کار ها از اهمیت فراوانی در ساخت سایت برخوردارند چرا که بر زیبایی سایت ما اثرگذار خواهند بود.در صورتی که بتوانید این مورد ها را به خوبی درک کنید و از آن ها به راحتی استفاده نمایید و توانایی توضیح دادن تمامی مسائل در ساخت سایت را برای دیگران داشته باشید، این مبانی شما را در طراحی وب تبدیل به یک استاد تمام عیار و حرفه ایی می نماید.


4-بک آپ گرفتن را فراموش نکنید

اگر وب سایت شما ددارای سیستم نگه داری می باشد به آن نباید اکتفا کید این را بدانید که در چه مواقعی می بایست از اطلاعات خود بکآپ تهیه کنید تا در برخی موقعیت ها که اطلاعاتتان از بین رفت دیگر حسرت نخورید و از این عمل جلوگیری کرده باشید. در صورتی که اصول این حرکت را نمی دانید حداقل باید بدانید که در چه مورد هایی باید ذخیره کرد و آن هم به چه دفعاتی و در /اخر هم اینکه بک آپ را در کجا ذخیره می کنید که اهمیت زیادی دارد.


5-از قبل سایت را طراحی کنید

داشتن پیش نمونه برای سایت از جمله بهترین مزیت های طراحی سایت به شمار می رود حتما سعی کنید نمونه ای از سایتی را که ی خواهید طراحی کنید را آماده کنید چرا که مشتری می خواهد حتما پیش نمونه ایی از سایتش را ببیند. این طراحی می تواند داخل فتوشاپ بوده یا حتی می تواند بر روی کاغذ طراحی شود.


مهارت ها در طراحی سایت


داشتن این مهارت ها به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید در طراحی سایت موفق ظاهر شده و جزو افراد افراد حرفه ایی در زمیه باشید.

مشاهده نمونه کار قبلی 5 مهارتی که در طراحی سایت به آن نیازمندید
مشاهده نمونه کار بعدی چگونه یک ایمیل را طراحی کنیم
Print
158 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

mohsenmohsen

سایر نوشته ها توسط mohsen

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر
همین حالا با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم !
88886450(021)