اخبار طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی این اخبار را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید.

انتشار بتای چهارم آی او اس 10.3 ، واچ او اس 3.2 و مک او اس سیرا 10.12.4 از سوی اپل


کمپانی اپل در سال های جدید روند خوبی را در پیش گرفته است که این روند بدین صورت می باشد که ورژن های جدید یا به عبارت بهتر آپدیت پلتفرم های مختص به خود را به طور همزمان تولید و عرضه کرده و در اختیار کاربران قرار داده است. کمپانی اپل توانسته است تا آپدیت های سیستم عامل آی او اس برای آیفون ، آیپد و آیپاد را در یک زمان با آپدیت های جدید واچ او اس برای اپل واچ و مک او اس برای سیستم های کامپیوتری مک منتشر کند. در چند لحظه قبل روند ذکر شده در بالا در رابطه با انتشار نسخه ی بتای چهارم آی او اس 10.3 ، واچ او اس 3.2 و مک او اس سیرا 10.12.4 ادامه پیدا داده شد. ورژن آزمایشی سیستم عامل آی او اس 10.3 کمپانی اپل دارای قبلیت های جدیدی می باشد. دریافت این نسخه شامل حال کاربرانی خواهد شد که دارای حساب های توسعه دهنده ی کمپانی اپل بوده و هم چنین کاربرانی که در طرح تست نسخه ی بتای عمومی کمپانی اپل ثبت نام کرده باشند. این کاربران بعد از دریافت این نسخه می توانند آن را بر روی دستگاه های خود نصب کنند. در نسخه ی جدید امکانات جدیدی مانند گزینه ی Find My AirPods به نرم افزار Find My iPhone اضافه شده است که برای یافتن محل ایرپادهای وایرلس کمپانی اپل مورد استفاده قرار خواهد گرفت. قابلیت  Wi-Fi Calling  برای دستگاه هایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که از طریق iCloud و روی شبکه ی Verizon به هم متصل شده باشند. ممکن است پیامی جدید در زمان باز کردن نرم افزارهای 32 بیتی مبنی بر این که ممکن است عملکرد کاملی نداشته باشند یا این که در آی او اس 11 ممکن است که حتی اجرا هم نشوند. این ها تغییراتی هستند که ممکن است به نسخه ی جدید پلتفرم موبایلی کمپانی اپل اضافه شده باشند.
تغییرات بتای چهارم واچ او اس 3.2 و مک او اس سیرا 10.12.4

در بتای چهارم واچ او اس 3.2 تغییراتی مانند اضافه شدن حالتی تحت عنوان theater modee با عملکرد مناسب خواهیم بود. اگر ساعت هوشمند خود را بر روی این حالت قرار بدهید تمام صداها قطع شده  هنگامی که مچ دستتان را بالا ببرید نمایشگر دستگاه روشن نمی شود. این حالت برای زمان هایی در نظر گرفته شده است که بخواهید از آن برای محیط هایی مانند سینما ، تئاتر و ارائه های رسمی استفاده نمایید که به کمک آن باعث خواهید شد تا هم حواس خود فرد هم دیگران از موضوع مورد بحث پرت نشود. هم چنان دریافت نوتیفیکیشن ها توسط لرزش به خود کاربر اعلام خواهد شد که با فشار دادن دکمه ی چرخنده ی دیجیتالی در کنار نمایشگر و هم چنین تپ کردن روی صفحه ساعت می توان نمایشگر آن را روشن نمود و در حالت عادی از قابلیت های آن استفاده نمود. وجود SiriKit روی ساعت هوشمند کمپانی اپل و هم چنین تغییراتی که در روش نمایش آیکون ها قرار داده شده است که در کنترل سنتر قرار گرفته است که تعدادی از تغییرات دیگری هم در نسخه ی چهار بتای واچ او اس 3.2 محسوب خواهد شد. حالا نوبت به نسخه چهارم مک او اس سیرا 10.12.4 که یکی از مهم ترین پلتفرم های نرم افزاری کمپانی اپل می باشد که موفق شده است تا سرانجام قابلیت  Night Shift را برای این که بتوانید حالت مخصوص کار در شب و هم چنین محیط های تاریک و اعمال تم تیره بر روی کل قسمت های رابط کاربری به سیستم مورد نظر اضافه کند. 


منبع : گجت نیوز

Previous Article تاریخ عرضه و قیمت هواوی واچ 2 مشخص شد
Next Article دانلود والپیپرهای هواوی پی 10 ، پی 10 پلاس و پی 10 لایت
455

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر