02188886450

اخبار طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی این اخبار را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

بررسی ویدیویی نینتندو سوییچ

بعد از مدت ها بالاخره کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. کنسولی که نینتندو با آن قصد دارد موفقیت‌های گذشته خود را تکرار کند. با بررسی Nintendo Switch همراه باشید.


ویدیویی نینتندو سوییچ


انتظار عرضه کنسول نینتندو سوییچ به پایان رسید. کنسول خانگی‌ قابل‌حملی که نینتندو قصد دارد با عرضه‌ی آن، خاطرات بد Wii U را از یادها پاک کند و موفقیت فوق‌العاده Wii را تکرار کند. نینتندو باز هم در کنسول جدید خود، خلاقیت را سرلوحه کار قرار داده است و در صدد است با کنسول جدید خود، علاوه بر راضی کردن طرفداران قدیمی‌اش، طیف وسیعی از افراد جدید را نیز جذب کنسول خود کند.

با ایران سایت و بررسی ویدیویی Nintendo Switch همراه باشید تا ببینیم که آیا نینتندو توانسته است این کار را انجام دهد و آیا می‌تواند موفقیت گذشته خود را تکرار کند یا خیر.

منبع : زوميت

مطلب قبلی دو راهکار برای تقویت آنتن دهی موبایل در منزل یا محل کار
مطلب بعدی مشکل حساب کاربری مایکروسافت در ایکس باکس، اسکایپ و اوت لوک رفع شد
726

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان