اخبار

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی این اخبار را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید.

معرفی چند مورد از بهترین ابزارهای آنلاین ساخت Gif


فایل های GIF در حال حاضر بسیار نقش مهمی را در شبکه های اجتماعی بر عهده خواهند داشت. به طور قطع مانند ویدیو این فایل های گیف متحرک می باشند ولی به دلیل قرار گرفتن در بین پسوندهای متداول عکس ، ساخت ، ویرایش و همین طور پخش آن ها بسیار ساده خواهد بود. اگر در یک ویدیو ، پخش صدا از اهمیت برخوردار نباشد بهترین گزینه تبدیل آن به یک فایل گیف خواهد بود. با وجود کاربرد زیاد فایل های گیف در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها ،نرم افزارهای موبایل ، ابزارهای آنلاین ساخت گیف زیادی وجود خواهد داشت.


ابزارهای آنلاین ساخت گیف


تفاوت میان ابزارهای آنلاین ساخت Gif

بد نیست بدانید اگرچه کاربرد اصلی تمامی وب سایت‌های معرفی شده در پایین یکی است، اما در برخی موارد هم چون ابزارهای اضافی برای ویرایش و یا پشتیبانی از فایل‌های ویدیویی با یکدیگر تفاوت دارند. اغلب وب سایت‌ها تنها قادرند چند تصویر را به یک فایل gif تبدیل کنند و خبری از پشتیبانی از فرمت‌های ویدیویی در آن‌ها نیست.

GIFPAL

ابزارهای آنلاین ساخت gifبا یک نگاه اجمالی به تصویر بالا مشخص می‌شود که GIFPAL جزو حرفه‌ای‌ترین ابزارهای آنلاین ساخت gif بوده و امکانات سفارشی‌سازی زیادی را به کاربران می‌دهد. به عنوان نمونه، می‌توان به قابلیت افزودن متن دلخواه به تصویر اشاره کرد. با استفاده از این برنامه آنلاین می‌توان میزان روشنایی و کنتراست را تغییر داده و افکت‌های زیبایی را به تصویر افزود. در مقایسه با دیگر ابزارهای آنلاین ساخت gif ، وب سایت GIFPAL امکانات فوق‌العاده‌ای را برای ویرایش به کاربران ارائه می‌کنند.
imgflip

ابزارهای آنلاین ساخت gifمزیت استفاده از imgflip در پشتیبانی آن از فایل‌های ویدیویی و تصویری است، به این معنی که این بار می‌توان ویدیوها را نیز به صورت آنلاین به gif تبدیل کرد. با ورود به وب سایت، باکسی را برای وارد کردن آدرس اینترنتی یک ویدیو مشاهده می‌کنید.

ابزارهای دیگری نیز وجود دارند که شما می توانید با استفاده از آن ها فایل های گیف را ایجاد نمایید.


منبع : گجت نیوز

Previous Article از انتخاب ‌هاست و دامین تا قله‌های موفقیت
Next Article دو راهکار برای تقویت آنتن دهی موبایل در منزل یا محل کار
808 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر