اخبار

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی این اخبار را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید.

ویدیوی معرفی اچ‌ پی الیت ایکس ۳ قابلیت های این محصول برای پلیس را نشان می‌دهد

اچ‌پی دلایل مختلفی براي اينكه چرا همه‌ی پلیس‌ها باید پیش از شروع گشت روزانه‌ی خود از گوشی هوشمند مجهز به ویندوز ۱۰ Elite x3 استفاده کنند، یک پلیس در روز ممکن است نیاز به ارائه‌ی یک مدرک داشته باشد یا بخواهد به یک تماس تلفنی پاسخ دهد یا یک پوشه را بایگانی کند. گوشی هوشمند اچ‌پی الیت ایکس ۳ امکان انجام تمام‌ کارهای یادشده را فراهم می‌‌کند. این محصول از نمایشگر امولد ۶ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل بهره می‌برد که آن را به دستگاهی مناسب برای یادداشت‌برداری و گزارش‌نویسی از مشاهده‌ی مظنونین و صحنه‌ها مبدل کرده است. البته تمام این قابلیت‌ها به این دلیل مناسب ‌اند که سیستم‌ عاملاین گوشی، ویندوز است. این گوشی هوشمند را می‌توان به طور کامل با دسکتاپ‌های مرکز پلیس هماهنگ کرد.

ظرفیت باتری این دستگاه ۴۱۵۰ میلی‌آمپر ساعت دارد ،كه هر افسر پلیسی می‌تواند با یک ‌بار شارژ کردن آن تا یک روز کامل کاری با آن كار کند. اچ‌پی الیت ایکس ۳ از وای‌فای و ال‌تی‌ای پشتیبانی می‌کند و بنابراین می‌توان در خارج و داخل مرکز پلیس به شبکه‌ی جهانی متصل شود. علاوه بر این امکان نصب اپلیکیشن ‌های دپارتمان پلیس روی گوشی یادشده وجود دارد و به همین دلیل پلیس‌ها می‌توانند آسان‌تر وظایف خود را انجام دهند. به‌عنوان مثال با این دستگاه دیگر به یادداشت ‌برداری با خودکار نیاز نیست.

از قابليت ديگر گوشی، می‌توان یادداشت ‌هایی به ‌موقع از شاهدان صحنه‌ های جرم ثبت کرد. هنگامی که یک افسر پلیس به ماشین خود برمی‌گردد، می‌تواند گوشی هوشمند الیت ایکس ۳ را به داک مخصوص متصل کند و از قدرت و کاربری راحتی همانند یک لپ تاپ کامل بهره ببرد.


اچ‌ پی الیت ایکس ۳


منبع : زومیت

Previous Article مایکروسافت نسخه جدید از سرفیس بوک را به لیست وبسایت کرد
Next Article از انتخاب ‌هاست و دامین تا قله‌های موفقیت
313 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر