02188886450

اخبار طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی این اخبار را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

گردهمایی پایان سال MSI و اصحاب رسانه

به نسبت اعضای بزرگ‌ترین رسانه‌های آنلاین ایران امروز دور هم گرد آمده بودند تا با محصولات و تکنولوژ‌های تازه MSI آشنا شوند و نگاهی گسترده‌تر نسبت به فلسفه این کمپانی و محصولات و موقعیت این شرکت در بازار فعلی جهان و صنعت گیمینگ نیز پیدا کنند.
در اوایل مراسم آقای ستوده که یکی از سخنرانان بزرگ مراسم بود به معرفی بعضی از امکانات کلیدی که در لپ‌تاپ‌های گیمینگ این شرکت پیدا می‌شود می توان پرداخت. هم چنین جوایزی برای کسانی که در سخنرانی حضور داشتند در نظر گرفته شده بود و آقای ستوده با طرح بعضی سوالات در مورد تکنولوژی‌های لپ‌تاپ‌های MSI حاضرین را به چالشی جذاب کشید. اگر چه تمرکز اصلی روی عملکرد بهینه دستگاه‌های MSI و هم چنین دیدی ویژه‌ای که این شرکت طی سال‌های گذشته روی صنعت گیمینگ داشته است بود. آقای ستوده در طول مراسم سعی کردند تا جزئیات دقیق و کاملی از سخت‌افزار‌های اصلی این شرکت را برای اهالی رسانه نیز معرفی کنند و هم چنین از نظر قیمت و کارایی نیز محصولات شرکت را به مقایسه با رقبا نیز قرار دهد.
همچنین در خلال مراسم چندین لپ‌تاپ تازه گیمینگ و رده‌بالای شرکت همانند GT 80 SLI نیز به نمایش و تست و کارکرد عموم قرار داده شده بود.
آقا پیله‌چی مدیر مارکتینگ شرکت MSI به جمع سخنرانان پیوست و از جمعی از رسانه‌های حاضر که نقد و بررسی‌های دقیقی را از محصولات این شرکت از زمانی که دوباره به صورت رسمی وارد بازار ایران شده نیز تجلیل و قدر دانی کردند و جوایزی را نیز در این راستا اهدا کردند.


منبع: فارنت

928

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته