اخبار طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی این اخبار را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید.

گوگل محبوب ترین اپلیکیشن های گوگل پلی استور را معرفی کرد

در مناسبت پنجمین سالگرد آغاز گوگل پلی استور، گوگل لیست اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پرطرفدار پلی استور را  منتشر کرده است که این موضوع فقط محدود به اپلیکیشن‌ و بازی‌ها نیست و باید به کتاب، فیلم‌ و همچنین موسیقی اشاره کرد.


محبوب ترین اپلیکیشن های گوگل پلی استور


به نظر تعجب آور به نظر نیاید که اگر ببینیم که اپلیکیشن‌های فیسبوک سه جایگاه از مجموع پنج جایگاه را از نظر بیشترین دانلود را به خود اختصاص داده است. در لیست اپلیکیشن‌ها، رادیو پاندورا در جایگاه سوم قرار دارد که کمی عجیب است. پاندورا موفق شده با سبقت از اینستاگرام و اسنپ‌چت در جایگاه سوم قرار گیرد. یکی از نکات جالب توجه دیگر، نبود واتساپ در جایگاه پنج اپلیکیشنی است که بیش از همه دانلود شده‌اند.

فیسبوک

فیسبوک مسنجر

پاندورا

اینستاگرام

اسنپ‌چت

در مورد لیست بیشترین بازی‌های دانلود شده نیز Candy Crush Saga در بالای لیست قرار گرفته است.

Candy Crush Saga

Subway Surfers

Temple Run 2

Despicable Me

Clash of Clans

همانطور که اشاره کردیم، محبوب‌ترین فیلم‌ها، کتاب‌ها و موسیقی‌های پلی‌استور نیز اعلام شده است. فیلم The Interview بیشترین دانلود را داشته، Fifty Shades of Gray محبوب‌ترین کتاب و آهنگ 25 اِدِل، محبوب‌ترین قطعه موسیقی در پلی استور اعلام شده است.

منبع : زومیت

Previous Article رندرهای جدیدی از گوشی هوشمند موتو زد 2017 فاش شد
Next Article مشخصات گوشی زد تی ای زد 986 در بنچمارک GFXBench ظاهر شد؛ نمایشگر 6 اینچی و اندروید 7.1.1
492 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر