شرکت بازرگانی آرکا تجارت پاسارگاد اقدام به طراحی سایتی در راستای فعالیت خود کرده است که بسیار موفقیت آمیز بوده است. شرکت بازگانی آرکا تجارت پاسارگاد از آن دسته از شرکت های فعال در زمینه ی بازرگانی و تجارت و یا ترخیص کاری می باشد. بیشتر فعالیت هایی که این شرکت دارد مربوط به فعالیت هایی در زمینه ی انجام کار های گوناگون گمرکی از گمرکات داخل کشور بوده است که به این موفقیت در طی این سال های اخیر دست پیدا کرده است که خدمات مختلفی از قسمت های بازرگانی و یا ترخیص کاری بسیار زیادی از شرکت ها را بر عهده ی خود قرار داده است.
    وب سایتی که برای شرکت بازرگانی آرکا تجارت پاسارگاد طراحی شده شده است و هم اکنون در دسترس می باشد با تمامی جزئیات فعالیت خود را در زمینه ی کاری خود قرار داده اند. وب سایت های مختلفی در زمینه ی کاری خود به خصوص در شرکت های بازرگانی و تجاری طراحی شده اند. در این گونه وب سایت ها سعی بر این دارند حوزه ی کاری خود را ارتقاع داده و کار خود را به دیگر سازمان های و ارگان هایی که به امور بازرگانی مرتبط هستند را معرفی کنند.
    در طراحی این وب سایت شرکت بازرگانی آرکا تجارت پاسارگاد تمام زمینه های کاری خود را در آن به طور کامل شرح داده است. در حال حاضر این شرکت جزء یکی از شرکت های بسیار معتبر و مهم در زمینه ی کار های بازرگانی و یا ترخیص کاری و هم چنین حمل و نقل و تحویل کالا ها در محل مورد نظر می باشد . به جرات می توان گفت که روزانه مقدار قابل توجهی کالا از گمرک ترخیص می شود و با حمل و نقل از دیگر نقاط کشور به مشتریان و متقاضیان خود تحویل می دهند. تمامی توضیحات مراحل کار در وب سایت طراحی شده مربوط به این شرکت در آن به طور کامل شرح داده شده است.

     

    زمینه اصلی فعالیت شرکت آرکا تجارت پاساگارد ترخیص کالا، واردات و صادرات کالا می باشد. بعد از طراحی سایت های مشابه در زمینه ترخیص کالا برای شرکت خرمشهر ترخیص سایت دیگری در همین زمینه در ایران سایت طراحی شد طراحی سایت شرکت آرکاتجارت پاسارگاد با جدیدترین تکنولوژی های طراحی سایت HTML5, CSS3, Jquery, ASP.NET, SQL Server انجام شده است و قالب آن نیز بصورت کاملا واکنش گرا می باشد که به راحتی می توان در موبایل و تبلت سایت را مشاهده نمود