طراحی وب سایت محله خزانه شهرداری منطقه 16 تهران

خزانه یکی از محله های منطقه 16 تهران می باشد. اگر به سایتی که برای این محله طراحی شده است توجه داشته باشید در این سایت اطلاعات جماعی در مورد منطقه مورد نظر در اختیار ساکنین محترم قرار خواهد داد. هدف از طراحی سایت برای این منطقه آشنایی هر چه بیشتر افراد با رویدادهای محله خزانه خواهد بود. شرکت ایران سایت یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت می باشد که در تمامی زمینه های لازم برای طراحی سایت فعالیت می کند. می توانید هم در زمینه طراحی سایت و هم در زمینه بهینه سازی سایت از ایران سایت بخواهید تا سایت مورد نظرتان را برایتان طراحی نماید. در سایت محله خزانه اخبار جدید در مورد جشنواره شکوفایی شهرداری تهران اعلام می شود. هدف اصلی از طراحی سایت برای این محله ایجاد سهولت ارتباط شهروندان با بخش و مسئولان شهرداری و همین طور انتقال راحت تر انتقادات و پیشنهادات شهروندان به شهرداری در جهت بهبود روش هایی می باشد که شهرداری از آن ها در محله خزانه استفاده می کند. علاوه بر این مسئولان شهرداری نیز خیلی سریع تر و در کم ترین زمان ممکن به نظرات شهروندان محترم رسیدگی خواهد نمود. برای ثبت نظرات خود در سایت محله خزانه شهرداری منطقه 16 تهران بخشی با عنوان پرتال شهرداری قرار داده شده است که شهروندان محترم می توانند در این بخش نظرات خود را ثبت نمایند. بخش های متفاوتی در سایت محله شهرداری خزانه تهران وجود دارد که همگی آن ها در جهت اطلاع رسانی بیشتر به شهروندان می باشد. می توانید به هر بخش وارد شوید و از مطالب مندرج در آن قسمت استفاده نمایید. همان طور که خودتان مطلع هستید خزانه تهران در منطقه 16 تهران واقع شده است که این منطقه یکی از مناطق شهید پرور تهران می باشد. این منطقه در بخش جنوبی تهران واقع شده است. از نظر جغرافیایی به عنوان مرتفع ترین نقطه منطقه با 1118 متر ارتفاع در شمال منطقه و پست ترین نقطه با ارتفاع 1086 متر در جنوب منطقه تهران قرار داده شده است. 
در نهایت این سایت در سالی که به بار نشست توانست برنده جشنواره شکوفا با بیشترین امتیاز در میان تمامی محله های تهران شود.
 

خزانه یکی از محله های منطقه 16 شهرداری تهران است. این محله یکی از شرکت کنندگان جشنواره شکوفای شهرداری تهران می باشد. طراحی سایت و همچنین رفع نواقص محتوایی و اتمام المان های مربوط به جشنواره از جمله مواردی بود که توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام و تحویل کارفرما گردید.

طراحی وب سایت محله خزانه شهرداری منطقه 16 تهران
COLOR PALLETE
30% 20% 20% 20% 10%
#005a7c
#ffb700
#025f7f
#80dadf
#dbe8eb
FONTS STYLE
IranSans

A . B . C . D . E . F . G . H . I . J . K . L . M . N . O . P . Q . R . S . T . U . V . W . X . Y . Z.

ایران سنس

الف · ب · پ · ت · ث · ج · چ . ‌ح · خ · د · ذ · ر · ز . ‌ژ · س . ‌ش · ص · ض · ط · ظ · ع · غ · ف · ق · ک · گ · ل · م · ن · و · ه · ی

Technologies