02188886450
نمونه کارهای سئو
نمونه کارهای سئو

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه سئو ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

عنوان پروژه

بهینه سازی سایت تهران تل

کلمات بهینه شده در این پروژه:
توضیحات
مشتریان همیشه تمایل دارند تا شماره هایی را برای خود خریداری نمایند که شامل شماره های رندی باشد. زیرا تلفن هایی که شماره های رند دارند به راحتی در حافظه افراد ثبت می شوند اما شماره های غیر رند به خاطر سپردن آن ها در حافظه افراد کار دشواری خواهد بود. این مجموعه سایتی را برای خود در نظر گرفته است که گروه ایران سایت آن را طراحی نموده است. ایران سایت در سایتی که برای مشتریان خود طراحی می کند سعی می کند با توجه به زمینه فعالیت همان شرکت سایت مورد نظر را طراحی نماید. بدین معنا که از نظر ظاهری مرتبط با زمینه فعالیت همان حرفه باشد. رعایت این نکته بسیار مهم خواهد بود که سایتی که طراحی می شود از لحاظ ساختاری به اهداف شرکت نزدیک باشد. اگر به سایتی که برای این مجموعه ایران سایت طراحی نموده است توجه نمایید متوجه خواهید شد که با توجه به زمینه فعالیت این مجموعه سایت از ساختاری اصولی شبیه سایت های فروش شماره تلفن ثابت طراحی شده است. بورس تلفن تهران با مدیریت شیخ زاده اداره می شود. اگر به سایت فروشگاه خط تلفن ثابت تهران توجه کنید خواهید دید که عملکرد آن فقط در زمینه فروش خط تلفن ثابت نخواهد بود. مشتریان محترم می توانند حتی در زمینه فروش خط تلفن ثابت خود به این مجموعه فروشگاه خط تلفن ثابت مراجعه کرده حتی می توانند به صورت آنلاین اقدام برای فروش خط خود نمایند. فروشگاه خط تلفن ثابت بهترین خریدار خط تلفن ثابت در مناطق 22 گانه شهر تهران خواهد بود. اگر از دیدن سایت فروشگاه خط تلفن ثابت تهران لذت بردید می توانید برای طراحی سایت خود با شرکت ایران سایت در تماس باشید شماره های تماس شرکت ایران سایت در سایت این مجموعه ثبت شده است. 
بهینه سازی سایت تهران تل توسط شرکت معتبر و با تجربه ایران سایت انجام گردیده است که با سئو سایت تهران تل توانسته این سایت را در نتایج جستجوی گوگل بالا برده و مشتریان زیادی را در فضای وب جذب نماید .

تعداد نمایش ها (2733)

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر