02188886450
نمونه کارهای سئو
نمونه کارهای سئو

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه سئو ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

عنوان پروژه

بهینه سازی سایت رستوران سنتی شهربانو

کلمات بهینه شده در این پروژه:
توضیحات
رستوران سنتی شهربانو جزء با شکوه ترین و در عین حال با کیفیت ترین رستوران سنتی موجود در شمال غرب تهران نیز می باشد. این رستوران از طرف سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان واحد منتخب این سازمان انتخاب و معرفی شده است. 
آن دسته از رستوران هایی که امکانات و شرایط جالب و جذابی دارند و امکان نشستن به مدت طولانی در آنجا مقدور می باشد و نکته ی مهم تر  این است که در آن موزیک زنده نیز اجرا می کنند، علاقه مندان و متقاضیان بسیاری پیدا خواهد کرد. شیوه های جدید در مدیریتی در رستوران و هم چنین طبخ غذا نشان می دهد که فقط کیفیت غذا در جذب رضایت مردم اهمیت ندارد بلکه علاوه بر کیفیت بسیار خوب غذا، نحوه ی پذیرایی و هم چنین سرو کردن غذا و از همه مهم تر برخورد پرسنل رستوران مورد توجه بسیاری از افراد را جلب می کند. در طراحی دکوراسیون داخلی این رستوران، استفاده از امکانات روز و تجهیزات بسیار پیشرفته در قسمت سفارش گیری، طبخ و سرو کردن غذا، به کار گیری پرسنل آموزش دیده و مجرب و با اخلاق، همگی این ها باعث شده است که رستوران سنتی شهربانو جزء مدرنترین و مطرح ترین رستوران های تهران معرفی شود. رستوران  شهربانو برای افرادی که فضای آرام را می پسدند و همین طور کسانی که به موزیک زنده علاقه بسیار زیادی دارند، دو قسمت جدا از هم  رستوران و سفره خانه را در نظر گرفته اند.
در طراحی وب سایت برای این رستوران سنتی شهربانو تمامی منو های غذا های اصلی و محلی و هم چنین منوی کامل کافی شاپ آن به طور کامل ذکر شده است. هم چنین امکان رزرو از طریق این وب سایت نیز امکان پذیر می باشد. بهینه سازی سایت رستوران سنتی شهربانو با همکاری تیم متخصص ایران سایت این امکان را برای رستوران شهربانو فراهم کرده است تا افراد بیشتری از طریق اینترنت این مکان را بشناسند و با مزیت های ویژه آن آشنا شوند که این نشان می دهد که بهینه سازی و سئو سایت این رستوران موجب شده که تبدیل به محبوب ترین رستوران ها در غرب تهران گردد .

تعداد نمایش ها (3112)

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر