02188886450
نمونه کارهای سئو
نمونه کارهای سئو

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه سئو ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

عنوان پروژه

بهینه سازی سایت پسته نگین

کلمات بهینه شده در این پروژه:
توضیحات
تجارت و صنعت صادرات و بازرگانی پسته در کشور مان ایران از بزرگ ترین و پر اهمیت ترین صنت تجاری و بازرگانی در کشورمان می باشد. شهر های تولید کننده پسته از جمله کرمان در صادرات پسته به دیگر کشور های مختلف حرف اول را می زند. پسته ی با کیفیت ایرانی در جای جای نقاط ایران کاملا شناخته شده و معروف نیز می باشد. این گونه پسته ها از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردارند که می توانند با استاندارد هایی که در نگهداری انها وجود دارد مورد مصرف قرار گیرد.
در طراحی وب سایت شرکت بازرگانی پسته نگین که به زبان انگلیسی طراحی شده است سعی بر این شده است که بتوانند تمامی موارد و نکات لازم درباره ی صادرات پسته را به تمامی افراد که به زبان اول دنیا یعنی انگلیسی به زبان ساده بیان کنند. در طراحی این گونه سایت همه ی موارد صادرات و بازرگانی در رابطه با پسته از برداشت تا بسته بندی محصولات و نوع حمل و نقل و صادرات آن به دیگر کشور های مختلف را به طور کامل و واضح توضیح داده است. هم چنین راه های ارتباطی برای تجارت با این شرکت های بازرگانی به طور کامل ذکر شده است. 
راه اندازی سایت پسته نگین امکانات زیادی را برای این شرکت فراهم کرده است تا از طریق این فناوری بتواند این محصول با کیفیت و اصیل ایرانی را به نمامی دنیا معرفی کند و در بازارهای جهانی به عنوان یک برند خوب شناخته شود . این شرکت با انتخاب های درست و روش مند توانسته است مشتریان زیادی را در دنیا خواهان این محصول خوب نماید و شاید به جرات گفت که یکی از دلیل مهم آن بازاریابی و تبلیغ به روش های نوینی اینترنتی بوده . از این رو با بهینه سازی سایت پسته نگین توسط شرکت ایران سایت یکی از شرکت های با سابقه و معتبر در بهینه سازی و سئو سایت می باشد ، اقدام به این کار نموده است . و بهینه سازی سایت پسته نگین موجب شده تا در رنکینگ نتایج گوگل در رتبه های نخست قرار بگیرد . و کسب و کار پسته نگین را در بازار های جهانی محبوب نماید .

تعداد نمایش ها (3045)

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر