02188886450
نمونه کارهای سئو
نمونه کارهای سئو

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه سئو ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

عنوان پروژه

بهینه سازی سایت کوبه

کلمات بهینه شده در این پروژه:
توضیحات
موسسه کوبه از موسسه های که در زمینه معماری و شهرسازی برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری فعالیت می کند ، و دوره های آموزشی و مشاوره های در جهت پایانامه های برای دانشجویان و ... با همکاری گروهی از اساتید برجسته مشغول به فعالیت هستند ، طراحی سایت کوبه در این زمینه برای ارتباط بیشتر و نزدیکتر اساتید و دانشجویان طراحی و پیاده سازی گردیده است . که شرایط خوبی را برای استفاده بهتر دانشجویان از خدمات این سایت فراهم کرده اند. اما نکته ای که در جهت وب سایت کوبه می بایست به آن اشاره کرد این بوده که اعضای موسسه معماری و شهرسازی کوبه از اساتید برجسته و ممتازی تشکیل شده اند، که در جهت افزایش و گسترش فعالیت خود بیشتر از طریق  وب سایت ارائه فعالیت داشته و این وب سایت مناسب ترین ابزاری بوده که در فضای اینترنت معرف و بیانگر فعالیت های قوی این موسسه بوده ، منتها برای این گسترش کاری این وب سایت می بایست در رنک بالای از گوگل قرار بگیرد تا بیشترین بهره وری را از آن داشت . از این رو بهینه سازی سایت کوبه توسط شرکت ایران سایت انجام گرفته . مزیت های که بهینه سازی برای وب سایت ها داشته این بوده که وب سایت تنها بستر و ابزار قدرتمندی بوده که در فضای وب اقدام به معرفی کار و رزومه های شرکت ها داشته و در زمینه بازاریابی می تواند بسیار قدرتمند تر از بازاریابی سنتی باشد، و بهینه سازی سایت موجب می شود که سایت در نتایج موتور های جستجوگر در رتبه بالای قرار گیرد.
تیم ایران سایت در جهت سئو و بهینه سازی سایت کوبه از روش های مختلفی چون بک لینک های خوب، لینک های داخلی و خارجی مرتبط ، تولید محتوای اصولی و مفید و ... بهره بگیرد.

تعداد نمایش ها (2480)

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر