02188886450
نمونه کارهای سئو
نمونه کارهای سئو

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه سئو ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
عنوان پروژه

بهینه سازی و سئو سایت استاد بانک

کلمات بهینه شده در این پروژه:
  • تدریس خصوصی
توضیحات

استاد بانک یکی از سایت های ارایه دهنده خدمات تدریس خصوصی برای دروس مختلف می باشد. این دروس مختلف از تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، و دروس پیش دانشگاهی آغاز شده و حتی تا تدریس خصوصی برنامه نویسی و مهارت های غیر آکادمیک ادامه دارد.

استادبانک، سامانه آنلاین انتخاب معلم برای تدریس خصوصی و تدریس آنلاین است. شما هر کجای ایران که باشید می‌توانید به شکل حضوری یا آنلاین با بهترین معلمین کشور کلاس بگیرید. بیش از1700 مدرس، دبیر، استاد و معلم خصوصی فعال خانم یا آقا در استادبانک فعالیت می‌کنند که همه آن‌ها بعد از ارزیابی‌های دقیق انتخاب شده‌ و از بهترین اساتید ایران هستند.

کیفیت تدریس تمامی معلمین استادبانک در همه‌ی دروس بالا است. دلیل بالا بودن کیفیت تدریس اساتید، انتخاب آن‌ها براساس استانداردهایی است که به صورت سخت‌گیرانه انتخاب شده‌اند. اساتید پس از ارزیابی‌های دقیق، وارد آکادمی استادبانک می‌شوند و در این آکادمی آموزش‌های لازم به آن‌ها داده می‌شود. این موضوع می‌تواند خیال شما را به طور کامل از کیفیت تدریس معلم خصوصی که از استادبانک می‌گیرید راحت کند.

فعالیت روی کلمات کلیدی اصلی این سایت از جمله تدریس خصوصی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی دروس مهم دیگر از جمله فعالیت هایی است که در ایران سایت انجام شده و به موفقیت بالایی در این پروژه دست یافته ایم.

یکی از رازهای موفقیت ایران سایت در سئو تکیه بر استراتژی های کلاه سفید و همچنین استفاده از تاکتیک های ماندگار در سئو می باشد که همیشه گوگل بر آنها تکیه و صحه گذاشته است. بطوریکه برخی نمونه کارهای ایران سایت پس از سال ها همچنان در صفحات نخست حضور داشته و رتبه خود را در کنار افزایش عمر دامنه و قدمت حفظ میکنند.

برای ارایه پروژه بهینه سازی و سئو در زمینه خدمات آموزشی می توانید با کارشناسان فروش ایران سایت در ارتباط باشید.

تعداد نمایش ها (161)

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر