02188886450
طراحی سایت استودیوی عکاسی و فیلمبرداری افسون

طراحی سایت استودیوی عکاسی و فیلمبرداری افسون

قطعا در این زمان یکی از مهم ترین بخش های جذب مشتری این است که شما از طریق دنیای مجازی وارد شوید و برای کسب و کارتان یک وب سایت طراحی کنید.
این کار باعث می شود تا مشتری با کار شما و کیفیت کاری شما آشنا شده و سریعا اقدام به همکاری با شما نماید واین بسیار به نفع شماست و می تواند در زمان کممی شما را به سود آوری برساند.
استودیو افسون مجری عکاسی تخصصی عروس با استفاده از آخرین تجهیزات و امکانات حرفه ای و متخصصین در این زمینه با رویکردی علمی و کاملا آکادمیک فعالیت خود را با مجوز رسمی از اتحادیه عکسبرداران و فیلمبداران در شعبه ی تهران آغاز نموده است. این استدیو تخصصی عکاسی در همان سال های اول فعالیت خود اقدام به طراحی سایت نموده و با حرکت به یکی از معروف ترین استدیو های شهر تهران تبدیل شد. داشتن سایتی با نمونه کار های بسیار زیاد و شرح کامل خدمات و امکان رزرو نوبت برای عکاسی از جمله ویژگی های این وب سایت است.
آتلیه عروس و داماد افسون با سال ها فعالیت و همچنین دارای نمایندگی در کشور گرجستان و نیز انجام فعالیت های هنری در کشورهای ترکیه، امارات، آذربایجان موفق به ارتقاء سطح فعالیت خود شده است و نیز در این زمینه موفق به کسب مدارک و مدارج علمی از موسسات داخلی و خارجی ضمن فعالیت های تجربی خود شده  است.
این که در سایت شما نمونه عکس هایی که انداخته اید وجود داشته باشد بسیار مهم و حیاتی بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است.
سایت استودیو افسون که به بهترین نحو طراحی شده است و دارای اسلایدر های زیبا و قدرتمندی بوده و قابلیت ریسپانسیو یا همان سازگاری با موبایل و تبلت را هم دارا می باشد که با این ویژگی هیچ مراجعه کننده را از دست نمی دهد.

طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر
1177 بازدید

انتخابگر پوسته

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست