نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت جی پی اس کاراپتیان

شرکت تجهیزات خودرویی کاراجی پی اس که با نام جی پی اس کاراپتیان شناخته می شود تخصص خاصی در زمینه جی پی اس اتومبیل های لکسوس ، تویوتا و هم چنین نویگیشن لکسوس و تویوتا دارند. سایتی برای شرکت تجهیزات خودرویی کاراجی پی اس طراحی شده است که طراحی آن را شرکت ایران سایت عهده دار شده است. شرکت تجهیزات خودرویی کاراجی پی اس با همکاری گروه طراحی ایران سایت ، سایتی را برای معرفی بهتر محصولات خود طراحی نموده است. این به گونه ای متفاوت و البته مرتبط با نوع محصولات این شرکت طراحی شده است. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات این شرکت به این سایت مراجعه نمایید خواهید دید که از تنوع محصولات زیادی برخوردار می باشد. سایت طراحی شده از دو لحاظ مورد طراحی قرار گرفته است که هر دو مورد لازم و ملزوم یکدیگر می باشند طراحی ظاهری سایت و بهینه سازی سایت طراحی شده زیرا برای این که مشتری بتواند در دنیای مجازی نیز مطرح شود باید از نظر سئو بهینه شود تا در اولین صفحه گوگل قرار بگیرد زیرا مشتریان زمانی که در اینترنت سرچ می کنند دوس دارند تا در اولین سرچ خود به نتیجه دلخواه خود برسند بنابراین چه بهتر که از همان اول که سایت شما طراحی میشود به گونه ای طراحی شود که سئو آن نیز رعایت شود. تمامی این کارها را به صورت یک جا تیم طراحی ایران سایت بر عهده خواهند گرفت تا مشتریان خود را همیشه راضی نگه دارد. سایتی که برای شرکت تجهیزات خودرویی کاراجی پی اس طراحی شده است بر روی کلمات کلیدی جی پی اس ، نویگیشن ، سیتم صوتی و تصویری ، جی پی اس برای دو برند لکسوس و تویوتا متمرکز شده است. سئویی که برای این سایت در نظر گرفته شده است شامل 10 کلمه ترکیبی می باشد. جلب رضایت مشتریان برای شرکت ایران سایت خیلی حائز اهمیت خواهد بود.

 

 

سایت جی پی اس کاراپتیان متخصص جی پی اس لکسوس و تویوتا و همچنین نویگیشن لکسوس و تویوتا می باشد. 

این سایت روی کلمات کلیدی: جی پی اس، نویگیشن، سیستم صوتی و تصویری، GPS برای دو برند لکسوس و تویوتا سئو شده است

بزودن نتیجه کامل سئوی این سایت در ادامه همین مطلب قرار خواهد گرفت. سئوی این سایت بصورت ترکیبی از ده ها کلمه می باشد و بعد از دریافت نتیجه از گوگل به اطلاع شما خواهد رسید

شما نیز می توانید طراحی سایت خود را به ما بسپارید