نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت شرکت مهر کارتریج

در شرکت مهر کارتریج که محصولات و خدمات آن که مربوط به کارتریج و جوهر و خدمات دیگر آن می باشد سعی بر آن شده است برای این که محصولات و خدمات خود را به طور ارزنده ای به دیگر اصناف و سازمان ها و شرکت ها و هم چنین افراد عادی معرفی نمایند تصمیم به طراحی و پیاده سازی یک وب سایت خوب و بهینه در این راستا نیز شده اند.
این شرکت با تاسیس فروشگاهی در این زمینه در سال 1365 در زمینه ی خرید و فروش دستگاه ها و ماشین های اداری به مدیریت آقای سید مهدی آغاز به فعالیت خود کرده است و هم چنین در سال 1380 به طور بسیار حرفه ای و کاملا تخصصی در بخش دستگاه های اداری و تخصصی و فتو کپی و مواد مصرفی این گونه دستگاه ها نیز فعالیت و حرفه و کسب و کار خود را به صورت بسیار گسترده ای از سال 1388 به طور کاملا جدی و تخصصی شروع کرده است. هم چنین در زمینه ی تخصصی پرینتر ها و اسکنر ها نیز فعالیت بسیار گسترده ای را نیز آغاز به کار نموده است. در کنار تمامی موارد گفته شده از فعالیت ها و محصولاتی که ارائه می دهد فروشگاه مربوطه به این شرکت نیز در زمینه ی طلق لمینت و هم چنین کاغذ های لیزری و جوهر افشان و دیگر موارد مشابه به این گونه از محصولات که به دستگاه های چاپی و اداری مربوط می شود شروع به گسترش فعالیت های بسیار بزرگی در زمینه ی ماشین های اداری و محصولات تولید شده در کنار مواد مصرفی این گونه دستگاه ها نمود. این اقدام بسیار به نفع این شرکت بزرگ تمام شد زیرا توانست با ارائه ی بهترین خدمات و محصولات به دیگر سازمان ها خود را در سطح بسیار بالای از این دسته از اصناف تولیدی این گونه محصولات قرار دهد.


 
طراحی سایت شرکت مهر کارتریج
Technologies