نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت وردپرسی سی رنگ

آموزشگاه سی رنگ نزدیک به دو دهه است که در زمینه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون‌های سراسری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فعالیت دارد و در طول این سالیان دانش‌آموزان و دانشجویان بسیاری را یاری نموده تا از این گذر پر پیچ و خم عبور نماید. حاصل این تلاش‌ها کسب نشان آموزشگاه « درجه یک » هنری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۸۸ بوده است. در طی این دوران تا کنون داوطلبان بسیاری با رتبه‌های تک رقمی، دو رقمی و …. پاداش تلاش‌های خویش را گرفته‌اند و آموزشگاه مفتخر است که راهنمای این استعداد‌های درخشان بوده و در کسب این افتخارات توسط این عزیزان نقش داشته است آموزشگاه سی‌رنگ در هر سال تحصیلی، ۸ مرحله آزمون آزمایشی با بودجه‌بندی و زمانبندی مشخص ، برگزار می نماید که می‌تواند با توجه به اهمیت زمان‌بندی و سرعت تست‌زنی در کنکور و وجود استرس‌ها و فشار‌هایی که هنگام امتحان باعث کاهش بازدهی داوطلبین کنکور می‌شود به کمک هنرجویان بیاید تا با توجه کردن به اتمسفر کنکور‌های آزمایشی و همچنین تمرین مدیریت زمان و افزایش سرعت تست‌زنی، قدرت روانی و علمی خود را برای نتیجه‌گیری بهتر در کنکور سراسری بالا برده و به شرایط ایده‌آل نزدیک شوند.اقدام بسیار خلاقانه و سودمندی که طی دو سال اخیر به وقوع پیوسته است. تهیه پاسخ‌نامه‌های تصویری بر روی D.V.D به جای پاسخنامه کتبی برای سوالات آزمون می باشد. بدیهی است هنگامی که داوطلب به جای آنکه پاسخ سوالات را بخواند، آنها را از زبان استاد خود در فیلم مشاهده کند و بتواند پاسخ را بارها و بارها ببیند، این مطالب در ذهنش تثبیت گشته و هرگز آنها را فراموش نخواهد کرد. ضمن آنکه در پایان سال هر دانش آموز آموزشگاه سی‌رنگ بانک سوال و جوابی تصویری از هر درس برای خود دارد که به کمک آن می‌تواند هر درس از دروس کنکور هنر را بارها از ابتدا تا انتها با استاد خود مرور کرده و در حقیقت استاد را به خانه آورده باشد. 

 

 قابلیت‌های سایت سی رنگ

 

  •  هاست اختصاصی نامحدود
  •   طراحی قالب صفحات مطابق تمامی نیازهای پروژه
  •  ایجاد قابلیت های زیر در صورت نیاز در طراحی صفحات بصورت نامحدود، فرم ساز، تماس با ما، گالری، اخبار و مقالات، پادکست، کلیپ ها، دست نوشته ها، اسلایدر
  •  ارائه یکسال خدمات ویرایش وبسایت مذکور بدون هزینه اضافی 
  • ارائه یکسال خدمات آموزش سیستم مدیریت محتوا مربوط به سایت مذکور بدون هزینه اضافی
طراحی سایت وردپرسی سی رنگ
Technologies