نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی وب سایت تشریفات پیوگان

تشریفات پیوگان فعالیت خود از سال 1383 به طور حرفه ای آغاز نموده است. دارای بیش از 10 سال تجربه در امور سرویس دهی به مجالس ، همایش ها و نمایشگاه ها می باشد. در فارسی باستان معنای پیوگان با عبارت عروسی معنی می شود. در واقع بنیادی که بر پایه خرد ، دوست داشتن ، همکاری و دلبستگی بنا نهاده شده است. سایتی برای این تشریفات طراحی شده است تا بتواند فعالیت های این مجموعه بیشتر نمایان شود و از رقبای خود که در این زمینه فعالیت می نمایند بتواند مطرح شود. طراحی سایت این مجموعه را شرکت ایران سایت بر عهده گرفته است. برای جذابیت بیشتر و خاص تر نشان دادن آن از تمی تیره رنگ استفاده شده است. تکنوولژی های استفاده شده در سایت این مجموعه شامل ، SQL Server ، ASP.NET ، CSS3 ، Html5 می باشد. وب سایتی که برای این مجموعه طراحی شده است در زمینه وب سایت های شرکتی می باشد. اگر به سایت تشریفات پیوگان مراجعه نمایید با تمامی خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد آشنا خواهید شد. این خدمات در رابطه با جشن ها ، مراسم می باشد. کلیه خدمات در زمینه تهیه غذا با دارا بودن مرغوب ترین مواد اولیه با بهترین کیفیت و سرویس دهی با شیک ترین ظروف ایرانی و خارجی با استفاده از مدرن ترین سرویس ها صورت می پذیرد. تزئینات سالن مراسم و میز شام با استفاده از انواع تزئینات و جدیدترین گل آرایی ها انجام می شود. این مجموعه دارای کادری مجرب و با تجربه می باشد که بهترین روش پذیرایی را در مراسم انجام خواهند داد. علاوه بر مواردی که ذکر شد این مجموعه خدمات جانبی مانند فیلم برداری ، عکس برداری را با استفاده از جدید ترین روش ها و تجهیزات انجام می دهد. حتی می توانید از این مجموعه بخواهید تا تزئین ماشین عروس ، آماده کردن دسته گل عروس ، سفره عقد و ... را انجام بدهند. تمامی خدمات را همان طور که در سایت قابل مشاهده خواهد بود این مجموعه به طور یک جا ارائه می دهد. 

در طراحی وب سایت تشریفات پیوگان از یک تم تیره رنگ استفاده شده است. تکنولوژی های مورد استفاده در این وب سایت ASP.Net, SQL Server, Html5 , CSS3 می باشد. این وب سایت در حیطه وب سایت های شرکتی قرار می گیرد. طراحی سایت شرکت پیوگان توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

طراحی وب سایت تشریفات پیوگان
Technologies