02188886450
طراحی وب سایت دارویی اندیشه نگاه سلامت

طراحی وب سایت دارویی اندیشه نگاه سلامت

همه ی ما در عصر حاضر زمانی که مریض می شویم به قبل از مراجعه به دکتر سری به دنیای مجازی اینترنت زده و مشکلاتمان را در اینترنت جستجو می کنیم و می خواهیم ببینیم که باید چه دارویی مصرف کنیم. هر چه که به جلو حرکت می کنیم برای انواع بیماری ها دارو های جدید تری تولید می شود.
حال برای شناساندن این دارو ها و خواص شان به مردم اگر قرار به تبلیغات کوچه و بازاری باشد علاوه بر هزینه بر بودن و سختی بالای آن تعداد افراد زیادی با این دارو های جدید آشنا نمی شوند و هم امکان دارد اتفاق بیوفتد که در این میان افرادی که به این دارو ها نیاز دارند به آن دسترسی پیدا نکنند.
با همه این تفاسیر اگر شما رئیس یک موسسه دارویی همانند موسسه دارویی اندیشه سلامت هستید حتما به یک طراحی وب سایت آن هم با یک تیم طراحی وب سایت قوی احتیاج دارید.
اما فقط طراحی وب سایت مهم نیست بلکه شما باید وب سایتی بروز داشته و دائما محصولات جدید خود را در آن قرار دهید تا افرادی که به چنین دارویی نیاز دارند با یک جستجوی ساده آن را پیدا کنند. نوشتن توضیحات کامل برای دارو ها هم یکی دیگر از مهم ترین شاخصه های یک وب سایت دارویی است که علاوه بر خواص دارو به مواد تشکیل دهنده و سازنده آن اشاره کند.
درگاه آنلاین برای خرید اینترنتی و از راه دور دارو ها هم یکی دیگر از موارد مهم در این زمینه است و به همه اجازه می دهد که بتوانند به راحتی داروی مورد نیازشان را خریداری کنند.
از جمله ویژگی های وب سایت شرکت دارویی اندیشه سلامت می توان به داشتن اسلایدر قوی و قابلیت ریسپانسیو یا همان سازگاری با موبایل و تبلت اشاره نمود. 

 

 

شرکت سرمایه گذاری شفادارو در قالب موضوع فعالیت اصلی خود در حال حاضر با سرمایه گذاری در شرکت های دارویی عهده دار مسئولیت نظارت و اداره بر هفت شرکت در صنعت داروسازی کشور بوده که در زمینه های مختلف تولید محصولات دارویی فعالیت می نمایند.طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام گرفته است.

دن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر
2911 بازدید

انتخابگر پوسته

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست