02188886450
طراحی وب سایت دکتر حکمت آرا

طراحی وب سایت دکتر حکمت آرا

سیستم نوبت دهی آنلاین دکتر حکمت آرا

دکتر محمد حسین حکمت آرا ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و هم چنین سر و گردن استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و استاد فوق تخصص گوش و قاعده جمجمه و عصب فاسیال می باشند. ایشان یکی از زبر دست ترین و با تجربه ترین و با سابقه ترین متخصصین گوش و حلق و بینی در کشور عزیزمان نیز می باشند.
در همین راستا برای اینکه هم وطنان عزیزمان در سر تا سر ایران بتوانند با ایشان در ارتباط باشند وب سایتی را برای ایشان در زمینه ی کاری و حرفه ایشان نیز طراحی نمودند. در این وب سایت تمامی اطلاعات ارتباطی و آدرس های مطب و بیمارستان هایی که ایشان در آنجا حضور دارند و مشغول به فعالیت هستند نیز به طور کامل ذکر شده است. تمامی سوابق کاری و فعالیت های دکتر حکمت آرا به طور دقیق در سایت آمده است.
یکی از امکاناتی که این سایت در اختیار کاربران خود قرار داده است رزرو و تعیین وقت قبلی به صورت آنلاین می باشد. این کار باعث روند سرعت بیش تر در تعیین وقت و زمان ان نیز می باشد. سیستمی که در این سایت پیاده و طراحی شده است به گونه است که کاربران برای گرفتن وقت قبلی از طریق این وب سایت می توانند زمان های خالی و رز ها را مشاهده و طبق آن چیزی که می خواهند وقت خود را مشخص نمایند.
این امکان برای کاربران و بیماران مراجعه کننده به سایت امتیازی قابل توجه محسوب می شود. مقالات به روزی که جناب دکتر حکمت آرا انجام می دهند نیز در وب سایت ایشان قرار گذاشته می شود تا در دسترس عموم قرار گیرد. این تکنولوژی باعث شده است تا حتی بیمارانی که در مسیر های بسیار دوری  قرار دارند بتوانند از اطلاعات و سیستم رزرو تعین وقت قبلی فقط و فقط با استفاده از اینترنت در این زمینه شود.

 

دکتر محمد حسین حکمت آرا استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران ، متخصص و جراح گوش، گلو، بینی و سر و گردن می باشد. عضو هیئت علمی گروه جراحان گوش، گلو بینی وسروگردن دانشکده استاد آموزش جراحیهای میکروسکوپی  ،پزشکی دانشگاه تهران گوش، اعصاب گوش،  قاعده جمجمه و عضو هیئت علمی گروه جراحان گوش، گلو بینی و سر و گردن دانشکده پزشکی دانشگاه تهران و سهامدار بیمارستان خصوصی مهر می باشد.  

سیستم نوبت دهی آنلاین دکتر حکمت آرا می تواند بصورت هفته به هفته روزهای قابل ویزیت و غیر تعطیل را از دکتر حکمت آرا دریافت نموده و سپس نسبت به نوبت دهی بصورت آنلاین و به دلخواه مریض در یک بازه خاص نوبت دهی نماید. لازم به ذکر است زمان ویزیت بطور میانگین توسط مدیر سیستم تعیین شده و می تواند با توجه به زمان ویزیت و بازه زمانی حضور دکتر در مطب این بازه را به چند قسمت تقسیم و نوبت دهی نماید. همچنین منشی سیستم می تواند توسط صفحه دیگری بصورت آنلاین نوبت های گرفته شده را شناسایی، تایید یا لغو نماید. 
2547 بازدید