نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی وب سایت فروشگاه پوشاک خانه سبز

مد و پوشاک مساله ی مهمی است که در جوامع امروزی بسیار مورد استقبال مردم عادی قرارگرفته است. در هر خیابانی که وارد می شوید پر از مغازه های بزرگ و پر زرق و برق می باشد که پر از اجناس زیبا و خوب به روز است که مورد نیاز تمامی افراد نیز قرار می گیرد. هر انسانی در هر زمانی که پا به مغازه ها بگذارد می تواند می تواند به راحتی اجناس خود را تهیه نمایند. 
فروشگاه های زیادی برای این که کار خود را رونق دهند و اجناس خود را با بهترین قیمت به بقیه افراد نمایش دهند از سایت های مجازی برای معرفی کالا ها و محصولات خود و هم چنین معرفی زمینه کاری و محل فروشگاه خود استفاده می کنند. این گونه سایت های مجازی باعث اطلاع رسانی هر چه بیشتر در بین افراد عادی می شود و این گون هافراد این سایت ها و شبکه های مجازی را به دیگر افراد نیز معرفی می کنند. به همین دلیل باعث می شود کار در آن زمینه رونق پیدا کند. 
در طراحی وب سایت فروشگاه پوشاک خانه سبز سعی بر آن شده است علاوه بر معرفی تمام محصولات و کالاهایی که در آن وجود دارد اطلاع از قیمت آنها داده شود و یا حتی در هنگام حراجی آنه نیز با درصد تخفیفشان ذکر شود. در این سایت تمامی محصولات و پوشاک زنانه و مردانه مربوط به آنها کاملا ذکر شده است. این فروشگاه برای تمامی سنین مناسب می باشد زیرا تمامی محصولات در تمامب رده های سنی برای هر گونه سلیقه ای نیز وجود دارد. طراحی وب سایت برای این فروشگاه پوشاک خانه ی سبز باعث رونق و فروش بیش تر کالا های خود شده است. هم چنین مشتریان زیادی با اطلاع از وجود این گونه فروشگاه و قیمت ای مناسبآن به این فروشگاه مراجعه کرده اند.
 

فروشگاه پوشاک خانه سبز همان گونه که از نامش پیداست در زمینه پوشاک فعال می باشد. قرار است تیم ایران سایت طراحی سایت رسپانسیو این شرکت را انجام داده و خدمات دیگری نیز مانند تهیه پنل اس ام اس و باشگاه مشتریان این فروشگاه را با قابلیت ثبت مشتریان انجام دهد. این سایت تحت گارانتی خدمات سئوی شرکت طراحی و ب ایران سایت می باشد

طراحی وب سایت فروشگاه پوشاک خانه سبز
Technologies