02188886450

طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

تحلیل و پیاده سازی سیستم کارتابل سازمانی اتحادیه فناوران رایانه تهران

در کارتابل سازمانی اتحادیه ی فناوران رایانه ی تهران که مربوط به بخش انفورماتیک می باشد و فناوری اطلاعات می باشد و هم چنین مربوط به ماشین های اداری تهران را شامل می شود، تمامی اعضای تیم تحت پوشش آن را همکاران این بخش و موسسه افورماتیک نیز تشکیل می دهند. این کارتابل سازمانی اتحادیه ی فناوران رایانه ی تهران جزء یکی از قدیمی ترین و به نام ترین پر سابقه ترین اتحادیه ی کشور می باشد که با شماره ی 123 نیز ثبت شده است. در وب سایت این کارتابل سازمانی اتحادیه ی فناوران رایانه ی تهران سیستم آن به گونه ای طراحی شده است که جهت مدیریت متقاضیان برای جواز کسب و کار مربوط به آن و همین طور مدیریت شکایت های وارد شده نسبت به این اتحادیه و اعضای این سازمان از خدمات بسیار بزرگ و ارزنده ای بود که برای این سازمان و اتحادیه صورت گرفته شده است. به همین دلیل سعی بر آن شده است که در این وب سایت تمامی انتظارات کاربرانی که به بازدید از سایت می پردازند را به طور کامل و جامع نیز طراحی نمایند. این خود کمک بزرگی به این صنف و سازمان اتحادیه در جلب رضایت متقاضیان صورت گرفته شده است. این سازمان اتحادیه فناوران رایانه ی تهران به نام اتحادیه ی صنف فروشندگان و هم چنین تعمیر کاران تمامی موارد از ماشین های اداری در سال 1362 به شماره 123 ثبت شده و از آن زمان تا به کنون مشغول به فعالیت در زمینه های تعمیرات ماشین های اداری نیز می باشد که بسیار در حرفه خود موفق می باشد. با پیشرفت بالای سرعت تکنولوژی در زمینه های مختلف و صنف های گوناگون سعی بر آن شده است که این سازمان و اتحادیه خود را نسبت به تکنولوژی های موجود خود و حرفه ی خود را به روز تر کند که این خود بسیار به نفع این سازمان و اتحادیه می باشد. 

با توجه به مراجعات گسترده اعضای جدید و همچنین 93در سال افزایش گستره فعالیت کمیسیون شکایات اتحادیه فناوران رایانه تهران نیاز به یک سیستم یکپارچه مدیریتی بصورت کارتابل سازمانی اعلام گردید. 
در راستای این اعلام نیاز، سیستم کارتابل سازمانی اتحادیه فناوران در قالب یک سیستم مجزا و بصورت مبتنی بر وب در جهت براورده سازی دو نیاز متقاضیان جواز کسب و مراجعه کنندگان به کمیسیون شکایات پیاده سازی و تحویل گردید.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1339

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان