نمونه کارهای طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت موسسه حقوقی اندیشه صلح

مؤسسه حقوقی اندیشه ی صلح به عنوان یک سازمان بزرگ حقوقی در ایران در راستای مدیریت کیفیت و با توکل بر خداوند بزرگ و متعال ضمن حمایت از حریم خصوصی متقاضیان و افراد مراجعه کننده ، دریافت خدمات برای برآورده کردن خواسته های آنها، و بالا بردن سطح ارتقاء و رضایت مندی و هم چنین بهبود وضعیت فرآیند های سازمانی برای دستیابی به مقاصد مورد نظرشان، سیاست های زیر را در راستای نوع ارائه خدمات و حقوق شهروندی به عنوان خط مشی تعیین نموده اند.

هدف از طراحی وب سایت برای این موسسه ی حقوقی اندیشه صلح آشنایی بیشتر مردم با فعالیت های حقوقی و کیفری و این مجموعه می باشد. هم چنین در این وب سایت که مربوط به این موسسه ی حقوقی می باشد تمام وکلای پایه ی یک و وکلای پایه ی دو و حتی کار آموزان وکالت در این موسسه که مشغول به کار هستند را کامل معرفی کرده اند. در این موسسه وکلای بسار مجرب و حرفه ای در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری و قضایی مشغول به کار و فعالیت می باشند.

در این وب سایت که مربوط به این موسسه ی حقوقی می باشد از ارتقاء خدمات و دیگر فعالیت خود به صراحت صحبت نموده است. اعتقاد به اصل مشتری مداری با ارائه بهترین ومتنوع ترین خدمات، کیفیت مناسب و قیمت مناسب و سرعت عمل بالا در پاسخگوئی به الزامات قرار داد و نیاز های متقاضیان و مراجعه کنندگان محترم و انجام سریع و دقیق تعهدات نسبت به آنها از وظایف دیگر این موسسه ی حقوقی و قضایی و کیفری می باشد. هم چنین توجه متوازن به انتظارات ذینفعان موسسه که اعم از متقاضیان، وکلاء، همکاران و شهروندان و مراجعه کنندگان مستقر در محدوده مؤسسه نیز می باشد. ترویج و افزایش فرهنگ پیشگیری به جای درمان در مسائل حقوقی بین مراجعه کنندگان و دیگر شهروندان برای دسترسی راحت به رفع نیاز های خود از طریق این موسسه می باشد.

 

 

موسسه حقوقی اندیشه صلح ایرانیان ارایه دهنده کلیه امور حقوقی،کیفری،خانواده،روابط کار،تامین اجتماعی،مالیات و دارایی،ثبت شرکت ها،املاک و مستغلات،شهرداری و تنظیم قرار دادها در قالب یک مجموعه و توسط وکلای پایه یک دادگستری ،کارشناسان سازمان های مربوطه می باشد. طراحی سایت و جمع آوری محتوای آموزشی برای سایت این موسسه توسط گروه طراحی سایت ایران سایت صورت گرفته است.

 

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار بعدی طراحی وب سایت موسسه حقوقی ثبت غدیر
تعداد مشاهده این پروژه : 1786

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر