02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت آموزشی به جهت آنکه دانش فضای مجازی بسیار کارآمد است، روشی موثر در راستای آموزش می باشد. می توان با کسب مهارت لازم، به کسب و کار پردرآمدی رسید. در این راه شما نیاز به تحصیل در دانشگاه و...

انتخابگر پوسته

طراحی وب سایت آموزشگاه کیمیا دوخت

وب سایت آموزشگاه کیمیا دوخت

آموزشگاه کیمیا دوخت به عنوان یکی از موفق ترین آموزشگاه های خیاطی در کشور می باشد. اگر به سایت این آموزشگاه توجه کنید متوجه خواهید شد که آموزش های زیادی در این آموزشگاه به هنرجویان داده می شود. این آموزش ها در زمینه های مختلفی مانند شیرینی پزی و آشپزی می باشد. در واقع سایتی که برای این آموزشگاه طراحی شده است بیان کننده تمامی فعالیت های این آموزشگاه در زمینه های شیرینی پزی و آشپزی می باشد. آموزشگاه کیمیا دوخت در حوالی چهار راه ولیعصر واقع شده و آمادگی لازم و کافی برای آموزش دادن به شما هنر جوی عزیز خواهد بود. شما می توانید به کمک سایت طراحی شده برای آموزشگاه کیمیا دوخت از آدرس دقیق آن مطلع شوید. این آموزشگاه برای بهبود روند آموزشی و هم چنین قبل از آموزش ، راحت تر کردن شیوه آموزش برای افراد متفاوت در سایت طراحی شده برای آموزشگاه امکانی در نظر گرفته شده است تا افراد بتوانند بدون حضور فیزیکی در آموزشگاه کیمیا دوخت به صورت آنلاین هم از زمان دقیق برگزاری کلاس ها مطلع شوند هم این که به صورت کاملا آنلاین ثبت نام خود را در سایت انجام دهند. استفاده از سایت برای آموزشگاه کیمیا دوخت باعث شد تا با استقبال زیاد هنرجویان مواجه شود. همین استقبال باعث شد تا هم چنان سایت این آموزشگاه پا برجا بماند که برای این کار شرکت طراحی سایت ایران سایت با پشتیبانی 24 ساعته توانسته است این سایت را تا به امروز پا بر جا نگه دارد. در این سایت پشتیبانی هم به روش تلفنی و هم به روش اینترنتی انجام خواهد شد.این آموزشگاه که حوالی چهار راه ولیعصر واقع شده است دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. این مجموعه فعالیت های دیگر مربوط به بانوان از جمله شیرینی پزی و آشپزی را نیز آموزش می دهد. طراحی سایت آموزشگاه کیمیا دوخت توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.
آموزشگاه کیمیا دوخت یکی از موفق ترین آموزشگاه های خیاطی در کشور است. این آموزشگاه که حوالی چهار راه ولیعصر واقع شده است دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. این مجموعه فعالیت های دیگر مربوط به بانوان از جمله شیرینی پزی و آشپزی را نیز آموزش می دهد. طراحی سایت آموزشگاه کیمیا دوخت توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.
درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1795

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان