02188886450
طراحی سایت چندزبانه
طراحی سایت چندزبانه

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه پروژه های چند زبانه ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت چند زبانه، به معنای آن است که وبسایت خود را به گونه‌ای طراحی کنیم که قابل نمایش با دو یا چند زبان مختلف باشد. این کار به کسب و کارهای مختلف کمک می‌کند تا بازدید وبسایت آنها افزایش یافته و به تبع آن درآمد ایشان نیز بیشتر شود.
در صورتی که طراحی وب سایت چند زبانه را به یک شرکت معتبر طراحی وب سایت بسپارید؛ و در حقیقت اگر این کار به درستی صورت بگیرد، مشکلی در زمینه سئوی وبسایت شما پیش نخواهد آمد.
ما در شرکت نرم افزاری طراحی وب سایت ایران سایت مفتخریم که با در نظر گرفتن نکات مختلف و رعایت تمامی اصول بهینه سازی؛ چند زبانه کردن سایت وردپرس و یا طراحی سایت چند زبان را برای شما عزیزان ارائه می دهیم.
جهت طراحی سایت چند زبانه رعایت برخی نکات الزامی است. در صورتی که این مسائل را هنگام چند زبانه کردن سایت وردپرس یا طراحی سایت چند زبان مد نظر قرار دهید، وب سایت شما هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ سئو، کیفیت قابل قبولی خواهد داشت.

ترجمه صحیح

یکی از مهمترین نکات به هنگام طراحی سایت چند زبانه که البته گاهی اوقات بر روی قیمت طراحی سایت چند زبانه نیز تاثیر گذار است؛ ترجمه مناسب محتوا می باشد. در صورتی که تمایل دارید سایت خود را دو زبان یا چند زبان طراحی نمایید، به هیچ عنوان از ابزار های آنلاین برای ترجمه محتوا استفاده کنید. زیرا این ابزار ها توانایی ارائه یک ترجمه قابل قبول و مناسب را ندارند.

به کار گیری subdomain

استفاده از subdomain ، یکی از روش هایی است که به کمک آن می توانید سایت خود را چند زبانه نمایید. به کمک این ابزار می‌توانید قالب های مختلفی را برای وب سایت خود تعریف کرده و هر قالب را با یک زبان طراحی کنید. البته روش دیگری نیز برای طراحی سایت چند زبانه وجود دارد؛ که آن این است که روی همان قالب اصلی سایت چند زبان مختلف اضافه می شود.

به کارگیری زبان های بین المللی و پرکاربرد

برای اینکه چند زبانه کردن سایت وردپرس شما بهترین نتیجه را در بر داشته باشد؛ بایستی با توجه به حرفه مشغول به کار خود و خدمتی که ارائه می دهید، زبان های مناسبی را انتخاب کنید. زبانی که برای وب سایت دو زبانه یا چند زبانه خود انتخاب می‌کنید باید مناسب با مخاطبان سایت تان باشد. در ایران پر کاربرد ترین زبان ها برای چند زبانه کردن سایت وردپرس، زبان های انگلیسی، عربی، اسپانیایی، فرانسوی، روسی، آلمانی و چینی هستند.

عدم تغییر خودکار زبان

گاهی اوقات، افراد، طراحی سایت چند زبانه را به گونه ای انجام می دهند که زبان وب سایت با توجه به IP کاربر ورودی به وب سایت، تغییر می کند. توصیه ما به شما این است که ترجیحا اقدام به انجام این کار به هنگام چند زبانه کردن سایت وردپرس خود و یا طراحی وب سایت چند زبانه، نکنید. زیرا ممکن است فرد کاربر تمایل داشته باشد تا خود، زبان وبسایت را عوض کند.

نحوه نشان دادن زبان ها

حتماً محل قرار گیری زبان های مختلف باید به گونه‌ای باشد تا فرد به سادگی بتواند زبان مورد نظر خود را پیدا کنند. از طرف دیگر نام زبان مربوطه را نیز با الفبای خود آن زبان بنویسید. به عنوان مثال برای زبان فارسی، حتماً از کلمه «فارسی» به جای «persian» استفاده کنید.

طراحی سایت چند زبانه با وردپرس

به طور کلی برای طراحی سایت چند زبانه، سیستم های مدیریت محتوای مختلف همچون وردپرس و جوملا وجود دارند. علاوه بر این، فریم ورک هایی همچون لاراول که در دسته فریم ورک های php قرار می گیرند؛ نیز به برنامه نویس امکان طراحی چند زبکردن وب سایت را می دهند.
وردپرس، افزونه های مختلفی را برای چند چند زبانه کردن وب سایت دارد. برخی از معروفترین این افزونه های چند زبانه کردن سایت وردپرس عبارتند از WPML، و Polylang.
وردپرس به صورت پیش فرض امکان طراحی سایت چند زبانه را به دست نمی دهد. به همین جهت نیاز است تا افزونه مناسب برای این منظور روی وردپرس نصب کردند.
افزونه WPML که همان پلاگین چند زبانه وردپرس است، به برنامه نویس این امکان را می دهد تا سایت وردپرس را مستقیماً و بدون اینکه نیاز به نصب دیگر سایت های زیر دامنه داشته باشد؛ طراحی نماید.
افزونه پرکاربرد دیگر جهت چند زبانه کردن سایت وردپرس نیز Polylang است. این افزونه به شما این امکان را می دهد تا وب سایت را چند زبانه کرده و و در حقیقت آن را ترجمه کنید.

 
7508 بازدید
طراحی سایت شرکتی بتکا
سایت شرکتی بتکا طراحی و اجرا شده توسط ایران سایت یکی از بهتربن سایت های شرکتی شناخته شده میباشد که در حوزه بین المللی فعالیت دارد. سایت بتکا بصورت دو زبانه طراحی شده و از لحاط نسخه موبایلی بصورت...
طراحی سایت وردپرس germantechnik
طراحی سایت وردپرس برای سایت جرمن تکنیک دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های زیادی است که برخی از آنها شامل: طراحی سایت در پنل وردپرس ایران سایت با گرافیک و اقدامات گرافیکی، طراحی به دو زبان...