02188886450
طراحی سایت چندزبانه

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه پروژه های چند زبانه ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

انتخابگر پوسته

طراحی وب سایت شرکت آتی فام پایدار

وب سایت شرکت آتی فام پایدار

شرکت آتی فام پایدار با پشتوانه ی سال های پر از مهارت و تجربه و استفاده از علم و دانش فنی و امکانات و تجهیزات جدید و به روز توانسته است به عرضه و تامین محصولاتی با کیفیت بهتر و برتر همراه با قیمتی مناسب نیز قابل رقابت بوده و هیشه سعی بر آن داشته است که برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود با بهره گیری و استفاده از سیستم های نظارتی و کنترلی دقیق و به روز و پیشرفته، تولیدات خود را با کیفیت بالا و اجناس خوب و با رعایت تمامی استانداردهای لازم ارائه می نماید و در جهت ارتقاء و پیشرفت سطح کیفی و کمی محصولات و کالا و خدمات از هیچ گونه تلاش و کوششی فروگذار نمی کند.
محصولات و خدمات این  شرکت و کمپانی شامل گروه های رنگ های آلکیدی، اپوکسی، مقاوم به حرارت، پلی اورتان، اکریلیک، اپوکسی کف، رنگ‌های ترافیکی، پلی اورتان کف و ضد حریق بوده است که برای مشاهده اطلاعات تکمیلی آن می‌توانید به صفحات مربوطه به این وب سایت مراجعه کنید. در صورت نیاز به آن، مسئولین و مشاورین شرکت آماده عرضه هر گونه اطلاعات بیش تر که مورد نظر شما می‌ باشند.
در طراحی وب سایت شرکت آتی فام پایدار تمامی محصولات خود را با ذکر مشخصات آن و جزئیات مربوط به آنها ذکر شده است. این وب سایت دارای بهترین و مرغوب ترین رنگ های صنعتی می باشد. هم چنین در طراحی وب سایت شرکت آتی فام پایدار امکان خریداری و سفارش محصولات نیز به صورت اینترنتی و از طریق سایت نیز امکان پذیر می باشد. با طراحی وب سایت شرکت اتی فام پایدار روند بهبود وضعیت این شرکت به طور چشم گیری افزایش یافت. معرفی زمینه ی کاری و فعالیت خود و هم چنین محصولات و کالا های خود در دنیای مجازی تاثیر بسیاری در پیشرفت حرفه ی خود دارد.

طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 

 

تعداد مشاهده این پروژه : 2485

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان