در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های خبری ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت پایگاه سوگواری ایرانیان

دامنه خدماتی اینترنت به گونه ای وسیع گردیده که در حوزه های مختلفی نفوذ داشته و شرایط و امورات را راحت تر کرده . طراحی سایت سوگواری نمونه های از سایت های است که در آن به عنوان مرجعی یکپارچه و وسیع برای برخی از حوزه ها مورد استفاده قرار گرفته .برای نمونه در سازمان های مانند ثبت احوال استفاده از طراحی سایتی این چنینی کمک بسیاری به این سازمان می کند . در این وب سایت می توان خیلی از آمار های که برای سرشماری و یا آمار مرگ و میر برای سنین مختلف را به دست آورد و یا می توان علل فوت افراد را به دست آورد که به عنوان بانک اطلاعاتی قدرتمند برای استفاده در بخش های آماری بوده . طراحی سایت سوگواری می تواند برای یک استان  و یا یک شهر و یا در حوزه کوچکتر طراحی شود و یکپارچه کردن اطلاعات آن ها در آینده مفید بوده و یا در خیلی هزینه های که برای سازمان های آماری و ... در پی دارد را کاهش می دهد .
می نوان از طریق سایت اخبار و حوداث مربوطه را استخراج کرد ، طراحی سایت برای یک بخش یا منطقه ای می تواند در برگزاری تاریخ ترحیم و ... اطلاع رسانی خوبی باشد . می توان در آن بخش های را به عنوان صندوق های خیریه راه اندازی کرد و برای افرادی که در بضاعت مالی بوده کمک های را در بین اعضای سایت جمع آوری نمود. 
می توان از طریق طراحی سایت آگهی های اینترنتی جهت مراسم های سوگواری را منتشر کرد . می توان. تصاویری از سوگواری و افراد فوت شده را در بستر اینترنت به جای کارت ترحیم برای اشخاص مورد نظر فرستاد .


پایگاه سوگواری ایرانیان (ایران سوگ) جهت نمایش آگهی های اینترنتی سوگواری بنا نهاده شده است. این پایگاه توسط تیم طراحی سایت ایران سایت طراحی و پیاده سازی شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار بعدی پایگاه خبری تحلیلی روانشناسی سلیم
تعداد مشاهده این پروژه : 924

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر