نمونه کارهای طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت مذهبی اهل البیت

طراحی سایت مذهبی در بین جوانان مذهبی شاید در ذهن بیشتر مردم این گونه تصور شده باشد که وب سایت شامل مسائل شرعی ، مجموعه ای از مداحی های از مداحان و پرسش و پاسخ های که در حوزه دین پرسیده می شودد باشد ، اما طراحی سایت مذهبی خیلی حوزه فعالیت بیشتری داشته و از امکانات زیادی برخوردار بوده .
اما در زمینه طراحی سایت مذهبی در حوزه پرسش و پاسخ کمک های زیادی را برای خیلی از افراد که در طول روز درگیر مشغله های زندگی بوده و وقتی برای مراجعه به رساله نبود و با طراحی سایت مذهبی که با مدیرت طلاب بوده در فضای اینترنت به سواالات کاربران پاسخ داده می شود . و یا در رابطه با طراحی سایت مذهبی برای مداحان می باشد که بیشتر مرسوم بوده اقدام کرد که در آن مجموعه تمامی مداحی های موجود و بیوگرافی مداحان در آن نوشته می شود و ...
از ویژگی ها و مزایایی که در طراحی سایت مذهبی می توان به آن اشاره کرد این است که با توجه به اینکه فضای اینترنت به عنوان یک منبع بسیار قدرتمند بوده که فرهنگ و باورها و عقاید ملت ها را به نمایش گذاشته و تشریح و تصویری از آنچه که یک ملت داشته را بیان می کند . می توان با طراحی سایت مذهبی و درج مطالب قوی در آن که زیر نظر خبرگان و افراد باصلاحیت باشد به ترویج واقعی اسلام پرداخت چرا که تاثیر فضای وب برای تمامی رسانه ها و ابزار ها اثر گذاشته . در طراحی سایت مذهبی اهل البیت گالری از اصوات و تصاویری از بخش های مختلف حرمین شریفین را گذاشته شده است . از دیگر انگیزه های که می تواند موجب طراحی سایت مذهبی می شود این است که می توان با جمع آوری از زندگی نامه ای از شهیدان از صدر اسلام تا شهیدان هشت سال دفاع مقدس را در مجموعه ای گردآوری کرد و شرایط و آرمان ها و عقاید و ... مورادی که برای آن فداکاری کردند را قرار داد و یا در حوزه های دیگری که بسیار بوده و در دنیای اینترنت منتشر نگردیده است .

طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 


درصد پیشرفت60
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار قبلی طراحی وب سایت شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران
مشاهده نمونه کار بعدی طراحی سایت همایش بین المللی صنعت خودرو ایران
تعداد مشاهده این پروژه : 1945

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر