در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه سایت های شرکتی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

نمونه کارهای شرکتی

طراحی سایت وردپرس شرکت پژواک تابان افق

شرکت پژواک تابان افق (سهامی خاص) با هدف ارائه مشاوره طراحی و اجرای مطلوب و هر چه بهتر در زمینه تجهیزات حرفه ای صدا، نور،تصویر و دکوراسیون سالن های همایش، آمفی تئاترها، سالنهای سینما و کنفرانس به ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی وکلیه خریداران خود در تاریخ سی و یکم خرداد ماه هزار و سیصدو نود با پشتوانه تجربه دوازده ساله مدیریت شرکت در این زمینه در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. در طراحی این سایت شما می‌توانید انواع محصولات، گواهی نامه‌ها و  پروژه‌های این شرکت را مشاهده کنید. در طراحی این سایت تمام متدها و ویژگی‌های یم سایت خوب در نظر گرفته شده و شما براحتی می‌توانید در زمینه تجهیزات حرفه‌ای سالن خود از این سایت استفاده کنید.

قابلیت‌های سایت پژواک تابان افق

طراحی با وردپرس
طراحی با زبان فارسی و انگلیسی
دارای صفحه پروژه‌های این شرکت بصورت مجزا
قابلیت دسترسی سریع
درج محصول و محتوا بصورت شخصی با آموزش
قسمت جستجو برای یافتن سریعتر مورد
صفحه محصولات با ویژگی و مضشخصات هر محصول
قسمت گواهی نامه‌های معتبر 
طراحی با بهترین قالب 
محیط گرافیکی زیبا
دارای بخش اخبار روز 
بخش معرفی شرکت و خدمات ارائه دهنده
مدت زمان تحویل پروژه 1 ماه

این شرکت با اجرای بیش از 200 پروژه در نقاط مختلف کشور و برخی از کشورهای همسایه توانسته است تکنسین  هایی را آموزش دهد که توانایی تجهیز هر نوع پروژه ای از سالنهای کنفرانس کوچک گرفته تا سالنهای همایش عظیم چند منظوره را دارا می باشند، از آنجا که این شرکت یک مجموعه کامل طراحی و اجرا است در کنار پروژه کارفرمایان از ابتدای مشاوره و طراحی تا نقطه پایانی اجرا و تحویل باقی خواهد ماند .

درصد پیشرفت90
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار قبلی طراحی سایت باربری و اتوبار ظریف بار
مشاهده نمونه کار بعدی طراحی سایت شرکت سیل گستر
تعداد مشاهده این پروژه : 1335

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید