02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

انتخابگر پوسته

طراحی سایت پارتیشن ایزوفام

پارتیشن ایزوفام طراحی و بهینه سازی شده توسط ایران سایت

در صنایعی که برای جلب و جذب مشتری نیاز است تا مشتری نمونه کار های سابق را ببیند و بعد تصمیم بگیرد نیاز است تا صاحبان این مشاغل اقدام به سفارش تراکت هایی با عکس نمونه کار هایشان نمایند اما این روش بسیار پر هزینه بوده و اصلا به کار نمی آید چرا که مقرون به صرفه نیست از طرفی  اگر تعدد نمونه کار ها زیاد باشد هم عکس های زیادی را نمی توان در درون تراکت تبلیغاتی جای داد واگر هم قرار به گذاشتن تمامی نمونه کار ها باشد قیمت و هزینه ی تراکت بسیار زیاد می شود و از طرفی هم تاثیر چندانی برای جذب مخاطب و مشتری ندارد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی جذب شدن مردم به سمت فضای مجازی و اینترنت شما نیز می بایست برای معرفی کسب و کار و ارائه نمونه کار های تان حتما اقدام به طراحی یک سایت اینترنتی نمایید.
در یک سایت اینترنتی می توانید به معرفی و تاریخچه فعالیت تان، ارائه نمونه کار ها ، هزینه های کار و اقدامات و باقی ملزومات کار تان بنویسید.
یک سایت برای گروهی که کار پارتیشن انجام می دهند می بایست سایتی باشد با نمونه کار های بسیار تا مراجعه کننده به سایت علاوه بر درک تجربه ی بالای گروه این قضیه را نیز درک نماید که می تواند به این گروه تکیه نماید.
شرکت پارتیشن ایزوفام در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده است. این شرکت توانسته است سایتی را برای معرفی بهتر تولیدات خود طراحی نماید البته ناگفته نماند که این طراحی توسط شرکت ایران سایت صورت گرفته است.
وب سایت گروه پارتیشن ایزوفام علاوه بر داشتن قابلیت ریسپانسیو یعنی منایب بودن برای گوشی و تبلت ها دارای اسلایدری قوی، طراحی گرافیکی عالی و مناسب با فضای کسب و کار می توان اشاره داشت.

شرکت ایزوفام یک شرکت مدرن و پیشرو در ارایه خدمات نصب و اجرای پارتیشن  می باشد و زمینه اصلی فعالیت آن پارتیشن تک جداره، پارتیشن دوجداره، کف پوش، پارتیشن اداری و ... می باشد.

طراحی سایت این شرکت نیز طبق تمام نمونه کارهای طراحی سایت که در شرکت طراحی وب ایران سایت طراحی گردیده کاملا بصورت ریسپانسیو و واکنش گرا می باشد بدین معنی که در تمام دستگاه های دیجیتال اعم از موبایل، تبلت و کامپیوتر بدون مشکل قابل اجرا می باشد.

درصد پیشرفت50
سئو دارد؟
کلمه کلیدی اول پارتیشن
کلمه کلیدی دومپارتیشن تک جداره
کلمه کلیدی سومپارتیشن دوجداره
کلمه کلیدی چهارم پارتیشن اداری
کلمه کلیدی پنجممبلمان اداری
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 3145

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان