02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

انتخابگر پوسته

طراحی وب سایت کالای خواب ثمین اکسون

کالای خواب تاثیر به سزایی در سلامت روان و جسم و روحی ما دارند. خواب راحت باعث تقویت سیستم ایمنی و هم چنین سیستم اعصاب و روان می باشد. خواب راحت و کافی برای سلامت روحی انسان بسیار مهم و پر اهمیت می باشد. تا جایی که افراد مختلفی به فکر بالشت ها و تشک و ملحفه های راحت و مناسب برای تمامی افراد و در تمامی جاها حتی هتل ها و مراکز بیمارستانی هستند تا کسانی که از این گونه کالا های خواب استفاده می کنند بتوانند خوابی راحت را تجربه کنند. 
کالای خواب ثمین با طراحی وب سایت کالای خواب ثمین اکسون توانسته است محصول خود را با بهترین اجناس و کامل معرفی کرده است. این خود یک پیشرفت بسیار بزرگ و پر اهمیتی ددر زمینه ی فعالیت کاری خود می باشد که توانسته است محصولات خود را تمام و کمال معرفی نماید. بازتابی که این طراحی وب برای این محصولات کالا های خواب ثمین اکسون داشته است بسیار عالی و چشم گیر بوده و توانسته مشتریان زیادی را به سمت استفاده از کالا های خود سوق دهد. 
هر کسی در هر صنعتی که مشغول به فعالیت است با استفاده از طراحی سایت شرکت و یا فعالیتی که در زمینه های مختلفی دارند باعث پیشرفت و معرفی زمینه ی کاری خود و محصولات و کالا های خود می باشند. کالای خواب ثمین اکسون تمامی اجناس خود را با کیفیت بالا و با قیمت های بسیار مناسب به بازار عرضه می کند. هم چنین صادرات این کالا به دیگر کشور ها نیز صورت می گیرد. 
در طراحی سایت کالای خواب ثمین اکسون که به زبان انگلیسی طراحی شده است هدف این بوده که حتی افرادی که به زبا فارسی مسلط نیستند بتوانند از این محصولی که به کشور های مختلف صادر می شود را کاملا با آن آشنا شوند و ترغیب به خرید کالا از آن نمایند.

ثمین اکسون تولید کننده کالاهای خواب لوکس در ایران با 4 برند معتبر می باشد شرکت ثمین اکسون از سال 89 نیاز به طراحی یک وب سایت کرده و تیم ایران سایت نیز با واکاوی نیازهای اصلی کارفرما اقدام به طراحی وبسایت شکیل و زیبا برای این شرکت نمود. و تا کنون نیز تغییراتی در طراحی سایت برای بروزنگه داشتن سایت این شرکت انجام داده است. طراحی سایت ثمین اکسون توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 2291

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان