02188886450

طراحی سایت فروشگاهی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های فروشگاهی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت فروشگاه خط تلفن ثابت تهران

فروشگاه خط تلفن ثابت تهران یا همان بورس تلفن تهران دارای بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تلفن ثابت در شهر تهران می باشد. شماره تلفن های زیادی را تا کنون به مشتریان خود به فروش رسانده است. شماره هایی که در این مجموعه به فروش رسیده است دارای بهترین شماره های تلفن ثابت و رندترین تلفن ها می باشد. مشتریان همیشه تمایل دارند تا شماره هایی را برای خود خریداری نمایند که شامل شماره های رندی باشد. زیرا تلفن هایی که شماره های رند دارند به راحتی در حافظه افراد ثبت می شوند اما شماره های غیر رند به خاطر سپردن آن ها در حافظه افراد کار دشواری خواهد بود. این مجموعه سایتی را برای خود در نظر گرفته است که گروه ایران سایت آن را طراحی نموده است. ایران سایت در سایتی که برای مشتریان خود طراحی می کند سعی می کند با توجه به زمینه فعالیت همان شرکت سایت مورد نظر را طراحی نماید. بدین معنا که از نظر ظاهری مرتبط با زمینه فعالیت همان حرفه باشد. رعایت این نکته بسیار مهم خواهد بود که سایتی که طراحی می شود از لحاظ ساختاری به اهداف شرکت نزدیک باشد. اگر به سایتی که برای این مجموعه ایران سایت طراحی نموده است توجه نمایید متوجه خواهید شد که با توجه به زمینه فعالیت این مجموعه سایت از ساختاری اصولی شبیه سایت های فروش شماره تلفن ثابت طراحی شده است. بورس تلفن تهران با مدیریت شیخ زاده اداره می شود. اگر به سایت فروشگاه خط تلفن ثابت تهران توجه کنید خواهید دید که عملکرد آن فقط در زمینه فروش خط تلفن ثابت نخواهد بود. مشتریان محترم می توانند حتی در زمینه فروش خط تلفن ثابت خود به این مجموعه فروشگاه خط تلفن ثابت مراجعه کرده حتی می توانند به صورت آنلاین اقدام برای فروش خط خود نمایند. فروشگاه خط تلفن ثابت بهترین خریدار خط تلفن ثابت در مناطق 22 گانه شهر تهران خواهد بود. اگر از دیدن سایت فروشگاه خط تلفن ثابت تهران لذت بردید می توانید برای طراحی سایت خود با شرکت ایران سایت در تماس باشید شماره های تماس شرکت ایران سایت در سایت این مجموعه ثبت شده است. 

بورس تلفن تهران  بیش از یک دهه با بهترین شماره های تلفن ثابت و رندترین تلفن ها در خدمت مشتریان خود بوده است.طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 

 

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 2181

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان