نمونه کارهای طراحی سایت تور و گردشگری

طراحی سایت آژانس مسافرتی تمیم گشت

در آژانس مسافرتی تمیم گشت که مجری کلیه ی امور و کار های مسافرت های هوایی و هم چنین جهانگردی نیز می باشد که در این امر نز فعالیت دارد. از جمله خدمات و کار هایی که این آژانس می تواند انجام دهد ، صدور بلیط کلیه ی خط ای هوایی و رزرواسیون آن و هم چنین وقت سفارت و اخذ ویزا و گرفتن بلیط های چارتری و صدور بیمه نامه های مسافرتی را نیز ی توان نام برد. در طراحی سایت بسیار زیبای آژانس مسافرتی تمیم گشت  که توسط گروه طراحی سایت ایران سایت صورت گرفته شده است از به روز ترین و مدرن ترین طرح های برای ایجاد صفحات زیبای آن استفاده شده است.
در طراحی این وب سایت تمامی قوانین و مقررات مربوط به گرفتن بلیط و کنترل گذرنامه ها و ساعات دقیق رفت و برگشت پرواز ها به طور دقیق و کامل نیز ذکر شده است. این کار باعث شده است تا کاربرانی که به این وب سایت مراجعه می کنند تمامی سوالات خود را که مربوط به پرواز و دیگر مسایل مربوط به آن می باشد را با پاسخ ببینند. در این وب سایت سعی شده است اگربرای کسی مشکلی یا فرآیندی در طی کار اشتباها برایش رخ داده و یا از شرکت مربوطه ناراضی بود در قسمت شکایت در این وب سایت مراجعه کند و شکایت خود را نیز ثبت کند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند. البته تا کنون کسی از این شرکت هیچ گونه شکایتی صادر نشده و این قسمت صرفا جهت اطمینان مشتریان از کار این آژاس مسافرتی تمیم گشت نیز می باشد.
این آژانس مسافرتی تمیم گشت سعی بر این دارد که بتواند با افزایش تبلیغ کار خود از طریق راه های مجازی و اینترنتی به خصوص طراحی وب سایت کار خود را رونق داده و سعی در پیشرفت سطح کیفی کار خود شوند.

 

آژانس مسافرتی تمیم گشت مجری کلیه امور مسافرت هوایی و جهانگردی می باشد. ازجمله خدمات این آژانس می توان صدور بلیط کلیه خطوط هوایی، رزرواسیون، وقت سفارت، اخذ ویزا،بلیط های چارتری و صدور بیمه نامه مسافرتی را نام برد. طراحی سایت زیباای آژانس مسافرتی تمیم گشت توسط گروه طراحی سایت ایران سایت انجام گرفته است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار قبلی طراحی سایت شرکت گردشگری بازرگانی آراد
مشاهده نمونه کار بعدی طراحی وب سایت آژانس مسافرتی آسمان گشت مازیار
تعداد مشاهده این پروژه : 1573

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر