02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت تور و گردشگری
در صنعت گردشگری طراحی سایت تور و گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است طراحی سایت تور و گردشگری می تواند اطلاعات زیادی  در مورد هتل ها ، قیمت تورها ، جاذبه ی شهر های مختلف و … در دسترس...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت آژانس مسافرتی نوید گشت

طراحی سایت آژانس مسافرتی نوید گشت

صنعت گردشگری به دلیل استقبال همیشگی مردمان کشور های مختلف صنعت نامیده شد و خود تجارتی شد برای کشور های صاحب تمدن تا از این راه به پول برسند. در این میان آژانس های گردشگری هم با در نظر گرفتن تمامی کار ها از جمله کار های ویزا و مکان سکونت در مقصد  عهده دار این صنعت پر سود شده اند.
حال شما با توجه به رشد روز به روز و روز افزون تکنولوژی و سطح دسترسی مردم به اینترنت می بایست برای آژانس گردشگری خود یک سایت طراحی کنید تا سابقه ی آژانس گردشگری و مسافرتی خود را در آن سایت توضیح داده، به شرح وظایف خود بپردازید،تور هایی را که برگزار می کنید را با تمام جزئیات در سایت در معرض دید عموم قرار دهید تا همگان با کسب و کار شما آشنا شوند.
در حقیقت شما هم چون سایت آژانس گردشگری و مسافرتی نوید گشت می توانید به ما سفارش بدهید تا امکان رزرو آنلاین تور ها و یا حتی رزرو و خرید بلیط را در سایت شما قرار دهیم تا مشتریان شما در هر مکانی بتوانند نسبت به خرید بلیط یا رزرو تور ااقدام نمایند.
این که شما به مشتریان خود احترام می گذارید و برای رفاه حال آن ها سایتی را طراحی می نمایید و در آن علاوه بر سابقه ی آژانس گردشگری خود در آن امکان رزرو آنلاین هم قرار می دهید بسیار در کسب و کار شما تاثیر گذار بوده و می تواند شما را در کسب و کارتان بهترین کند.
با آپدیت دائمی سایت خود عموم را از تاریخ و نوع تور هایی که قصد برگزاری آن ها را دارید با خبر کنید.
از جمله مزایای سایت نوید گشت می توان به:
1- امکان رزرو تور و بلیط
2- ریسپانسیو بودن سایت آژانس نوید گشت
3-طراحی چشم نواز و جذاب سایت اشاره داشت.

تغییر قالب سایت نوید گشت توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر
1903 بازدید

انتخابگر پوسته