نمونه کارهای طراحی سایت تور و گردشگری

طراحی سایت گردشگری همشهری

طراحی سایت گردشگری می تواند به دلایل مختلفی انجام گیرد و در جهت توسعه صنعت گردشگری و همچنین جهت معرفی جاذبه های دیدنی ، اماکن و ... انجام می گیرد ، طراحی سایت گردشگری در صنعت توریستی می تواند بسیار اثر گذار و سودمند واقع شود به این گونه که می توان با طراحی سایت گردشگری اقدام به معرفی و مکان های تاریخی ، مناطق بکر و دیدنی و اخباری در مورد ویژگی ها و قدمت آن منطقه و خیلی امکانات دیگر که می توان این کارها را بر اساس چند زبان مختلف دنیا انجام داد و این کار ها را بر اساس دسته بندی جغرافیایی برای هتل ها ، مراکز خرید ، مناطق توریستی و ... مشخص نمود ، 
بنابراین تور های گردشگری می توانند با طراحی سایت گردشگری خدمات و اطلاعات ارزنده ای را برای کاربران به وجود بیاورند ، که از جمله اطلاعاتی در مورد انواع تور های گردشگری ، هزینه ها ، تاریخ و ساعت رزرو بلیط ها ، امکان رزرو بلیط اینترنتی برای مسافران ، اطلاعاتی در مورد وضعیت آب و هوای منطقه ی که قصد سفر به آن را دارند و خیلی امکانات دیگر که موجب می شود در کسب و کار های که در حیطه گردشگری بوده رونق یابد.
توجه داشته داشته باشید که در طراحی سایت گردشگری وجود تصاویر با کیفیت و اثر گذار در ذهن و جذب مخاطب بسیار اثر گذار بوده که در عین حال که تصاویر از کیفیت بالای برخوردار باشند می بایست سرعت بارگذاری سایت و خیلی موارد این چنینی را در آن رعایت کرد . دسته بندی ها و چیدمان در این گونه سایت ها که موجب سردرگمی بازدیدکنندگان نشود از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده، از این رو شرکتی که طراحی سایت را انجام می دهد حائز اهمیت بوده. 
طراحی سایت گردشگری همشهری یکی از نمونه های کوچکی بوده که توسط تیم ایران سایت صورت گرفته.


درصد پیشرفت100%
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار قبلی طراحی سایت خوابگاه دخترانه پانسیون سعادت
مشاهده نمونه کار بعدی طراحی سایت آژانس مسافرتی تور7
تعداد مشاهده این پروژه : 945

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر