02188886450
وبلاگ طراحی سایت
وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

استخدام طراح سایت

به جستجوی یک طراح وب سایت بالا رتبه برای ساخت و طراحی سایت جدید تان هستید، اما آگاهی از تفاوت های CSS و CSI ندارید؟ شما ممکن است به خوبی از شاخص های یک طراحی سایت خوب مطلع نباشید.
به این دلیل است که واجب می باشد دستورالعمل هایی را که در این مقاله به شما ارائه می داریم را رعایت کنید. این موضوعاتی که به شما ارائه می داریم، در این راه بسیار به شما کمک می کند و می توانید یک طراحی وب سایت مستقل در خانه فوق العاده و متناسبی را بیابید.

نکات استخدام طراح سایت


 
ارتباطات
این مورد نیاز به توضیح دادن ندارد. داشتن روابط عمومی خوب یکی از مهم ترین بخش های یک تجارت می باشد، مخصوصا زمانی که بحث طراحی تجربه کاربری سایت می شود که باید نیاز های تجارت و طراحی سایت را به طور موثری تحقق ببخشد. برخی اشخاص در هر صورت، در انتخاب یک طراحی سایت مستقل این مورد را به فراموشی می سپارند و عواقب منفی آن را نیز مشاهده خواهند کرد.
بنابراین، اگر به دنبال یک طراحی سایت مستقل می باشید، تلفن را برداشته و قبل از هر تصمیمی با آن ها تماس بگیرید.


مطمئنا، شاید ایمیل و یا برنامه های چت مجازی، بسیار ابزار های خوبی در این زمینه باشند، اما صحبت کردن مستقیم به شما اجازه می دهد که دریابید که آیا این طراحان سایت با دقت به مسائل و نگرانی های شما گوش می دهند و از این طریق، از صحت توانایی ارتباطی آن ها اطمینان می یابید.
یک طراحی سایت خوب باید بتواند، مشتری سایت، تجارت، نیاز های تجارت و وب سایت و غیره را تشخیص دهد و درک کند و راه حل ها و راهکارهای معقولی را ارئه دهد.
اگر یک طراح سایت مستقلی را انتخاب می کنید، به خاطر داشته باشید که افرادی که مهارت های ارتباطی، علاوه بر مهارت های تکنیک طراحی سایت را در بر دارد. چون وب سایت ها در سراسر دنیا قابل مشاهده می باشند، درک زبان و فرهنگ و قابلیت ارتباط برقرار کردن آسان و راحت با تمامی افراد، می تواند مزیت های یک طراح وب سایت مستقل خوب باشد.
شما در این راه می توانید از ابزار های toptal designer نیز کمک بگیرید که شاخص ها و ویژگی های مفیدی را به شما ارائه می دهد. از این رو می توانید به مهارت ارتباطی طراح وب سایت مستقل خود ایمان بیاورید.
 
زبان ها
منظور ما از زبان، برنامه نویسی وب سایت ها می باشد. اکثر اوقات، به نظر می رسد که طراحان سایت زبان متفاوت تری از شما دارند و به گونه دیگری سخن می گویند. این مورد بخصوص برای طراحانی صدق می کند که تجربه برنامه نویسی زیادی ندارند.
طراحان سایت اغلب توانایی های طراحی وب سایت شان را توسط تبلیغ تجربه های خود در استفاده از زبان های برنامه نویسی پیشرفته و محبوب عنوان می کنند. زبان های مختلفی برای محصولات مختلف به کار می رود و دانستن اصول پایه در این زمینه به شما کمک می کند تا طراح وب سایت مستقل متناسبی را برای خود بیابید. زبان های کلیدی که باید طراح وب سایت بداند این موارد می باشند: html، css و javascript.
 
طراحی سایت
بهترین مکان برای شروع جستجو درباره این که چه مواردی در وب سایت خود می خواهید، اینترنت است. هم چنان که در حال جستجو می باشید، از وب سایت هایی که دوست دارید، نکته برداری کنید و می توانید به طراحان سایت خود نشان دهید. نباید این وب سایت ها را به این دلیل به طراحان خود نشان دهید تا دقیقا کپی آن را بسازند. در عوض، لیستی از ویژگی های بخصوصی از وب سایت مورد علاقه خود را باید به آن ها نشان دهید تا بتوانند از آن الهام گرفته و خود یک طراحی وب سایت موفق بسازند.
سعی کنید وب سایت های رقیبان خود را نیز بررسی کنید. چه مواردی در این وب سایت ها کاربردی و عملی می باشد؟ در نهایت، به یاد داشته باشید که شما یک وب سایت با طراحی بسیار زیبا می خواهید و نباید تنها هدف تجاری در طراحی وب سایت ها مد نظر شما باشد.
شما باید در این طراحی وب سایت بتوانید محصولات و سرویس های خود را بفروشید. به عبارت دیگر، شما بازدید کنندگانی را نمی خواهید که تنها وب سایت شما را بازدید کنند و زیبایی آن را درک کنند و سپس از وب سایت شما خارج شوند؛ شما باید طراحی سایتی را بسازید که به کاربران وب سایت کمک کند تا نیازهای شان را در این سایت برطرف سازند.
 
عملکرد
زمانی که می خواهید طراحی وب سایت مستقلی را به کار ببرید، همیشه باید هدف تان، تجربه کاربری بهینه باشد. آیا وب سایت شما برای کاربران سایت آسان است تا به جستجو بپردازند؟ آیا تنظیمات این وب سایت شما متناسب است؟ آیا اطلاعات تماس تان در دسترس کاربران وب سایت می باشد؟ آیا کاربران می توانند بدون استفاده زیاد از اسکرول به جستجو در وب سایت تان بپردازند؟ نکته: شما هرگز نباید از کاربران خود بخواهید که به طور افقی اسکرول کنند. و آیا طراحی سایت شما بر اساس سیستم مدیریت محتوای معتبری مانند وردپرس ساخته شده است؟ از این سوالات باید برای یافتن طراح وب سایت و مشخص کردن توانایی های شان استفاده کنید.


زمانی که یک طراح سایت را انتخاب نمودید، عملکرد وب سایت هایی که آن ها در گذشته ساخته اند را بررسی کنید. همیشه از این افراد نمونه کارهای شان را درخواست کنید. می توانید با شرکت ها و وب سایت هایی که آن ها قبلا کار کرده اند نیز تماس بگیرید و اطلاعاتی را جویا شوید.
این سوالات را نیز باید از خود بپرسید: این طراح وب سایت چه مشکلی را در طراحی سایت حل می کند؟ راه حل منحصر به فرد شان چیست؟ آیا می توانند مشکلی را در طراحی وب سایت حل نمایند؟ شما طراح وب سایتی را نمی خواهید که به طور طبیعی وب سایت هایی را بسازد که برای استفاده کاربران سخت می باشد، بلکه شما می خواهید یک وب سایت کاربردی، مفید زیبا و ساده داشته باشید که کاربران بتوانند به خوبی از آن ها استفاده کنند.
 

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر