02188886450
وبلاگ طراحی سایت
وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت با قالب آماده

انتخاب قالب وب سایت برای صاحبان کسب و کار یک تصمیم مهم است. در صورتی که قصد طراحی سایت با قالب آماده را دارید باید نکات مهمی را اولویت قرار دهید؛ از نوع وب سایتی که می خواهید بسازید ، و ویژگی های مختلف و گزینه های سفارشی سازی ، تا بودجه و میزان تجربه شما در ویرایش قالب ها. کاملاً طبیعی است که هنگام انتخاب قالب سایت مناسب برای وب سایت خود احساس سردرگمی کنید. با در نظر گرفتن این نکته ، ما این راهکار را برای شناسایی مراحل لازم برای انتخاب بهترین قالب آماده قرار می دهیم.


نحوه انتخاب قالب آماده برای طراحی سایت


قبل از انتخاب قالب آماده برای وب سایت ، چند نکته کلیدی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید :
1. چه نوع وب سایتی می خواهید بسازید؟
یک قالب وب سایت ساختار سایت ، عملکردها و نحوه نمایش آن را تعیین می کند. آیا شما در حال ایجاد یک وب سایت ساده یک صفحه ای هستید یا به چندین صفحه نیاز دارید که شامل گالری ها ، نقشه ها یا فیلم ها باشد؟ همچنین باید صنعت و زمینه کاری خود را در نظر داشته باشید تا بهترین قالب آماده برای طراحی سایت را انتخاب کنید.
2. چه نوع چیدمان و طراحی متناسب با نیاز شماست؟
طرح بندی و طراحی نحوه ساختار اطلاعات هنگام ایجاد وب سایت را تعیین می کند. هنگام طراحی سایت با قالب آماده، پنج نکته کلیدی در طراحی و قابلیت استفاده وجود دارد:

  • طراحی عرض محتوا
  • چیدمان سرصفحه
  • طراحی ناوبری
  • قرار دادن لوگو
  • قابلیت استفاده کلی و تجربه کاربر

امروزه اکثر قالب های وب سایت دو نوع عرض محتوا را ارائه می دهند : عرض کامل و عرض جعبه ای.
3. ویژگی ها و سفارشی سازی
در طراحی سایت با قالب آماده اکثر قالب های مدرن وب سایت این امکان را به شما می دهند تا سطح سفارشی سازی با ویژگی های مورد نظر شما هم خوانی داشته باشد. گزینه های سفارشی سازی شامل انتخاب رنگ و فونت و افزودن لوگوی شرکت شما تا اضافه کردن چند رسانه ای و ایجاد طرح بندی سفارشی است.

به خاطر داشته باشید که سفارشی سازی قالب وب سایت باید قالب را ارتقا دهد و نیازی به طراحی مجدد کامل ندارد. همچنین قالب های آماده وب سایت طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهند که بسیار خاص هستند مانند فرم رزرو و گالری عکس .
4. پشتیبانی مشتری و ملاحظات بودجه
قالب های آماده وب سایت هرچقدر هم که "ساده برای استفاده" یا "آسان برای به روز رسانی" باشند ، باید توسط یک توسعه دهنده قالب پشتیبانی شوند که در صورت بروز هرگونه مشکلی از آنها پشتیبانی گردد. قالبی را انتخاب کنید که طراح آن به وضوح اعلام کرده است که از طریق تلفن ، ایمیل یا چت آنلاین پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد تا بتوانید سایت خود را در اسرع وقت بارگذاری کرده و آماده مشاهده کنید.
جمع بندی
با توجه به اهدافی که از راه اندازی کسب و کار خود و طراحی سایت دارید طراحی سایت با قالب آماده علاوه بر اینکه پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود، از نظر اقتصادی گزینه مقرون به صرفه ای برای شما می باشد. شرکت طراحی سایت و سئو ایران سایت با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها در طراحی قالب سایت بهترین و مناسب ترین قالب های آماده را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. مجموعه ایران سایت در زمینه طراحی سایت با قالب آماده و ارزان قیمت همراه شما خواهد بود، جهت کسب هرگونه اطلاعات و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.
 

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر