02188886450
وبلاگ طراحی سایت
وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت در ترکیه

ترکیه کشوری است که امروزه افراد زیادی از سراسر دنیا به آنجا سفر می کنند و به دنبال ارتقا شرایط کاری و زندگی خود هستند. در واقع، فرصت های زیادی که در دل این کشور وجود دارد آن را به یکی از مقاصد بسیار مهم کاریابی و دریافت خدمات ویژه تبدیل کرده است. با توجه به این موضوع که امروزه طراحی سایت اهمیت بسیار زیادی دارد، بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت در ترکیه تا از خدمات ویژه بهره مند شوند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

Image

استخدام طراح سایت در ترکیه 

طراحی سایت در ترکیه ایده شگفت انگیزی است. زیرا افراد از ملیت های مختلفی بر روی سایت شما کار می کنند و این موضوع اهمیت زیادی دارد. به طور مثال، وقتی شما برای طراحی سایت به ترکیه سفر می کنید ممکن است طراح سایت فردی از هلند باشد و گرافیست فردی از هند باشد. تلفیق ایده ها از کشورهای مختلف در یک تیم می تواند سایت فوق العاده ای را به وجود بیاورد و به درخشش هر چه بیشتر کسب و کار شما کمک کند.

انجام طراحی سایت در ترکیه 

وقتی می خواهید برای طراحی سایت در ترکیه در ترکیه اقدام کنید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. در اولین مرحله این کار به کسانی توصیه می شود که می خواهند سایت هایی به زبان انگلیسی و یا زبان های دیگر داشته باشند.
 اگر می خواهید سایت تان فارسی باشد، توصیه ما به شما این است که برای تولید محتوا ( به ویژه تولید محتوا متنی) با فردی که در ایران کار می کند در ارتباط باشید. همچنین، شما باید رابطه نزدیکی با شرکت طراحی سایت در ترکیه داشته باشید و نیازهای ایرانیان را از سایت خود در اختیار آنها قرار دهید. 

در زمان طراحی سایت به چه نکاتی توجه کنیم؟

وقتی می خواهید طراحی سایت خود را به شرکت های خارجی از جمله شرکت هایی که در ترکیه وجود دارند بسپارید باید از آنها بخواهید به المان های به کار رفته در سایت توجه داشته باشند. گرافیک سایت یکی از مهمترین مواردی است که در طراحی سایت اهمیت زیادی دارد. گرافیک سایت باید برگرفته از ماهیت سایت و نیازهای مشتریان شما باشد. در این شرایط، قبل از شروع سفارش طراحی سایت در ترکیه باید جلسات متعددی با طراح سایت داشته باشید. موارد دیگری که توصیه می شود به آنها توجه کنید بدین شرح هستند:

  • تولید محتوای مناسب داشته باشید و محتوا را با توجه به ویژگی های کاربران خود تهیه کنید. 
  • پشتیبانی سایت را قوی کنید و بخشی را برای تماس با مشتریان در نظر داشته باشید. 
  • اگر می خواهید سایت فروشگاهی داشته باشید به المان هایی از جمله بخش نظرات مشتریان و گزینه جستجو توجه کنید.

 سفارش طراحی سایت در ترکیه 

یکی از سوالاتی که افراد پس از اقدام برای سفارش و طراحی سایت در ترکیه می پرسند در این زمینه است که آیا می توان کار سئو سایت را به این افراد سپرد! پاسخ به این سوال قطعا مثبت است. این شرکت ها معمولا خدماتی مانند سئو سایت و پشتیبانی از سایت را ارائه می دهند که دقیقا پس از طراحی سایت آغاز می گردد. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است در اولین جلسات تمامی این موضوعات را در نظر داشته باشید و از آن شرکت بپرسید تا بتوانید بودجه مناسب را برای اینکار در نظر بگیرید. 

طراحی سایت در استانبول

همانطور که می دانید ترکیه کشور بزرگی است که شهر های زیادی دارد. یکی از شهرهایی که هدف اصلی افراد برای سفارش طراحی سایت در ترکیه به شمار می رود استانبول است. امروزه، شرکت های ایرانی و خارجی متعددی در این استانبول مشغول به فعالیت هستند که خدمات مختلفی از جمله طراحی سایت، تولید محتوا، سئو سایت و پشتیبانی از سایت را انجام می دهند. اما توصیه ما به شما این است قبل از دریافت خدمات از این شرکت ها ابتدا در مورد اعتبار آنها اطلاعات کافی کسب کنید.

 قیمت طراحی سایت در ترکیه 

قیمت سفارش طراحی سایت در ترکیه از 500 لیر آغاز می گردد و با توجه به فاکتورهایی که می خواهید به سایت تان اضافه شود این مبلغ بالا می رود. قیمت سایت های اختصاصی معمولا 2000 تا 2500 لیر است. با وجود این، ممکن است استراتژی های هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت باشد. در این صورت شما باید قیمت را از شرکتی که می خواهید کار طراحی سایت را برایتان انجام دهد استعلام نمایید. 
توصیه ما به شما این است قبل از شروع کار طراحی سایت ابتدا نیازهای خود را از طراحی سایت بسنجید و به سوالات مختلفی پاسخ دهید: آیا می خواهیم با طراحی سایت مشتریان بیشتری داشته باشیم و یا می خواهیم برندمان را قوی کنیم؟ آیا با طراحی سایت می خواهیم به یک نهاد اجتماعی تبدیل شویم و یا می خواهیم بیشتر بر فروش تمرکز داشته باشیم؟ آیا می خواهیم یک فروشگاه ملی باشیم یا بین المللی؟! پاسخ به این سوالات راه را برای شما باز می کند تا با تمرکز بیشتر بر طراحی سایت پیش برویم.

طراحی سایت در ترکیه ایده خوبی است؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کافی را در مورد سفارش طراحی سایت در ترکیه در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید طراحی سایت در کشورهای دیگر از جمله ترکیه برای کسب و کارهایی مفید است که می خواهند سایت انگلیسی داشته باشند و یا تبدیل به یک فروشگاه بین المللی شوند. برای مراجعه به شرکت های مختلف در ترکیه باید در مورد اعتبار آنها اطمینان حاصل کنید.
 

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر