وبلاگ

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

طراحی سایت فروشگاه سرویس بهداشتی سیلور

طراحی سایت فروشگاه سرویس بهداشتی سیلور

نویسنده: مدیر ارشد/پنجشنبه, 31 اردیبهشت,1394/دسته ها: طراحی سایت, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت خدماتی

فروشگاه سیلور ارائه کننده ی محصولات سرویس های بهداشتی از جمله توالت فرنگی و کابینت و حوله خشک کن و بلوک شیشه ای و دیگر لوازمی از این قبیل نیز می باشد. در طراحی این سایت سعی بر آن شده است که تمامی محصولات مربوطه به این فروگاه و جدید ترین و به روز ترین آنها با ذکر مشخصات و جزئیات و حتی تنوع رنگ و قیمت آنها به طور کامل ذکر شده است.
تمامی محصولات و کالا های که این وب سایت به نمایش می گذارد از تمامی برند ها و تولیدات داخلی و ایرانی نیز می باشد. هم چنین در این وب سایت کالا هایی که شامل تخفیف می شوند را نیز ذکر کرده اند. تنوع بالای محصولات و کیفیت کالا ها در این فروشگاه حرف اول را می زنند. با توجه به رقابتی که در زمینه شغل ها و حرفه های مختلف وجود دارد هر فردی در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت می باشد سعی بر آن دارد که بتواند کار خود و حرفه خود را به بهترن شیوه ی ممکن در سطح بسیار بالا و خوبی ارتقاء دهد. پس فروشگا ها نیز از این موضوع مستثنی نیستند.
برای بهبود وضعیت سایت های فروشگاهی که امکان بازدید کننده ی آن بیش تر و امکان خرید راحت و با اطمینانی برای مشتریان خود فراهم کند توضیحات و نحوه ی فروش کالا ها باید به طور کاملا واضح ذکر شود.
اقلام متفاوتی از محصولات مختلف سرویس بهداشتی با تنوع بالای محصولات در این فروشگاه وجود دارد. این وب سایت فروشگاه سرویس بهداشتی سیلور این امکان را می دهد تا کاربرانی که از سایت دیدن می کنند بتوانند با دید باز تر در مورد محصول مورد نظرشان تحقیق و جستجو نمایند. این کار خود باعث پیشرفت در روند کار فروشگاه و بالا بردن سطح کیفی محصولات مختلف در این فروشگاه بزرگ نیز می باشد.

 

فروشگاه سیلور عرضه کننده محصولات سرویس بهداشتی از جمله توالت فرنگی، کابینت، حوله خشک کن و بلوک شیشه ای می باشد. گروه طراحی وب سایت ایران سایت سایتب برای این فروشگاه طراحی نموده است که تمامی محصولات خود را در آن به نمایش گذاشته اند.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟

تعداد نمایش ها (1593)/نظرات (0)

مدیر ارشد

مدیر ارشد

سایر نوشته ها توسط مدیر ارشد

لینک های بیشتر

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر