وبلاگ

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

طراحی وب سایت سنگ های قیمتی پاورال

طراحی وب سایت سنگ های قیمتی پاورال

وب سایت پاورال

نویسنده: مدیر ارشد/پنجشنبه, 02 بهمن,1393/دسته ها: طراحی سایت, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت بازرگانی و تجاری

شرکت پاورال فعالیت خود را در زمینه صادرات و واردات سنگ های قیمتی و هم چنین تولید و ساخت و توزیع سنگ های قیمتی (گوهر) و حتی سنگ های نیمه قیمتی آغاز نموده است. تا کنون تولیدات خود در زمینه سنگ های قیمتی زیادی را که با شیوه های مدرن و کلاسیک ایجاد نموده است عرضه نموده است. این شرکت که با عنوان تولید کننده سنگ های قیمتی برای این که بتواند موفقیت بیشتری کسب نماید سایتی را برای خود طراحی نموده است تا بتواند محصولات خود را بیشتر و بهتر معرفی نماید. سایتی که برای این مجموعه طراحی گردید توسط شرکت طراحی سایت ایران سایت انجام گرفت که در نهایت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در طی 3 روز به اتمام رسید. این سایت هم از نظر طراحی و هم از نظر سئو به طور ویژه ای توسط تیم با تجربه ایران سایت طراحی گردید. هم چنان نیز خدمات گرانتی ایران سایت شامل حال سایت طراحی شده برای این شرکت می شود زیرا ایران سایت برای تمامی سایت های خود خدماتی را تحت عنوان گارانتی ارائه می دهد تا رضایت مشتریان خود را بتواند جلب نماید و مشتریان نیز از وجود چنین خدماتی برای سایت های طراحی شده خود رضایت کامل را دارند. شرکت پاورال همان طور که در سایت آن نیز قابل مشاهده می باشد از تنوع محصول فراوانی برخوردار می باشد که مشتریان محترم می توانند یا از بین سنگ های تولیدی همین مجموعه نمونه ای را انتخاب نمایند یا این که طرح و رنگی را که در نظر دارند سفارش بدهند و تمامی این کارها از طریق سایت این مجموعه قابل انجام خواهد بود. تنها کافی است تا شما مشتری گرامی روش اتصال به اینترنت و کار کردن با سیستم کامپیوتری را بدانید تا بتوانید به راحتی از خدمات شرکت پاورال که در زمینه تولید و توزیع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی فعالیت می کند مطلع شوید.

 

شرکت پاورال در زمینه صادرات و واردات و تهیه و توزیع سنگ های قیمتی (گوهر) و نیمه قیمتی و ارایه طرح جواهرات مدرن و کلاسیک فعالیت دارد. این سایت توسط بهترین کارشناسان با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در طی 3 روز طراحی و ایجاد گردیده است. طراحی سایت سنگ پاورال توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟

تعداد نمایش ها (1528)/نظرات (0)

مدیر ارشد

مدیر ارشد

سایر نوشته ها توسط مدیر ارشد

لینک های بیشتر

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر