وبلاگ

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

طراحی وب سایت شرکت پزشکی روشا پايون طب

طراحی وب سایت شرکت پزشکی روشا پايون طب

وب سایت شرکت روشا پايون طب

نویسنده: مدیر ارشد/شنبه, 23 اسفند,1393/دسته ها: طراحی سایت, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت پزشکی و تجهیزات پزشکی

شرکت پزشکی روشا پایون طب که یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی در کشور ایران می باشد توانسته است تا با استفاده از تکنولوژی در دنیای اینترنت سایتی را برای خود طراحی نماید. طراحی سایت شرکت پزشکی روشا پایون طب توسط تیم باتجربه ایران سایت با استفاده از بهترین متدهای روز دنیا صورت گرفته است. امروزه تمامی شرکت های تولیدی و خدماتی توانسته اند تا محصولات خود را در سایتی معرفی نموده و به غیر از معرفی محصولات خود ، خدماتی را نیز که می توانند ارائه بدهند را در سایت معرفی نمایند. با مراجعه به سایت این شرکت شما می توانید با انواع تولیدات و خدمات ای شرکت آشنا شوید. یکی از بهترین محصولات شرکت پزشکی روشا پایون طب ارائه نسل نوینی از بخیه می باشد. در سایت طراحی شده برای شرکت پزشکی روشا پایون طب مزایای بخیه نسل نوین ثبت شده است که عبارتند از :
1-کاهش زمان در حین انجام عمل جراحی
2-رضایت مندی بالاتر بیماران از این نوع بخیه
3-عدم نیاز به تزریق بی حسی
4-نتایج زیبایی بهتر نسبت به بخیه های عادی
5-عدم نیاز به کشیدن بخیه زیرا قابلیت جذب شدن را دارند
6-عدم نیاز به پانسمان های محدود کننده
7-ریز اپلیکاتور منحصر به فرد
8-نگهداری در دمای اتاق
9-کاربرد آسان و پایداری بالا

بخیه یکی از محصولات تولیدی شرکت پزشکی روشا پایون طب می باشد. می توانید با یک اتصال به اینترنت با دیگر محصولات تولیدی این شرکت پزشکی نیز بیشتر و بهتر آشنا شوید. در سایت طراحی شده برای این شرکت پزشکی می توانید به قسمت کاتالوگ مراجعه نمایید. در کاتالوگ خواهید دید که انواع محصولات شرکت پزشکی روشا پایون طب به چه صورت می باشند. در این کاتالوگ با انواع آمپول ها و شیوه تزریق به کمک آن ها برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود.
 

شرکت روشا پایون طب یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی در ایران است. طراحی سایت این شرکت توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟

تعداد نمایش ها (1694)/نظرات (0)

مدیر ارشد

مدیر ارشد

سایر نوشته ها توسط مدیر ارشد

لینک های بیشتر

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر