خدمات طراحی سایت ایران سایت

 

طراحی سایت

در دهه نود میلادی با ارائه نظریه دهکده جهانی و پیش بینی تاثیر رسانه ها در زندگی آتی بشر، هیچ یک از افراد در آن زمان نمی توانستند پیش بینی نمایند که اینترنت و دنیای نت بتواند تا این حد به زندگی مردم رسوخ پیدا کند و در تمامی جنبه های زندگی بشری تاثیر خود را بگذارد.

طراحی قالب گرافیکی

طراحی قالب گرافیكی سایت اصطلاحا از طراحی لوگو، عکاسی، طراحی متون، طراحی اسلایدر، ویرایش تصاویر و سایر اطلاعات وب سایت در جای مناسب با چیدمان صحیح در صفحه به گونه ای که گرافیک سایت بتواند کاربران را برای خرید و یا خواندن مطالب سایت تشویق کند، تشكیل می شود

سئو و بهینه سازی سایت

بهنیه سازی برای موتور های جست و جو (سئو) (seo) واژه ای جدید در میان دوستداران دنیای فناوری اطلاعات است. با توجه به گسترش ضریب نفوذ اینترنت در میان جوامع بشری و هم چنین استفاده از خدمات دیجیتال در میان مردم، این امر سبب پدید آمدن بازاری بزرگ و میدان رقابتی سخت برای وب سایت ها وصاحبان بیزنیس شده است.

نرم افزار اندروید

Android سیستم عاملی كه برای برای دستگاه های گوشی و موبایل های هوشمند، که توسط بیش از 30 کمپانی معروف دنیا سرویس دهی می شوند. آندروید همان لینوکس اوپن سورس كه توسعه دهندگان می توانند با توجه به امكانات Android SDK برنامه های مختلفی برای این سیستم عامل تولید كنند. در واقع آندروید بستری را ایجاد می کند تا برنامه نویسان برنامه هایی خود را هرچه سریعتر و بهتر بسازند که از تمام ویژگی های یک گوشی هوشمند بهره بگیرد

سیستم پشتیبانی تیکتینگ

سیستم پشتیبانی تیکتینگ یک سیستم خودکار ارتباط با مشتریان از طریق گذاشتن تیکت می باشد و در معنا اصلی سیستم پشتیبانی تیکتینگ سیستمی است که نارسایی هایی که قرار است در هر بخش اتفاق بیوفتد جلوگیری کرده و ارتباط با مشتری به واسطه پشتیبانی تیکتینگ قطع نمی شود.این سیستم اندکی پس از درست شدن به یکی از محبوبترین سیستم ها تبدیل شد.

هاستینگ

در تمامی شرکت های میزبانی یا هاستینگ تقریبا امکانات نزدیک به هم و کاملی ارائه می شود و این شرکت ها در قسمت های کوچکی با هم اختلاف دارند.هر شخص یا شرکتی که دارای سایت است صفحات وب سایت خودش را روی یک از این میزبان ها یا هاستینگ ها قرار داده تا مردم از طریق مرورگر خود صفحات را ببینند. اما همه چیز به خدمات کلی ارائه شده ختم نمی شود. وبرای هر سایت می توان گفت که میزبانی های گوناگونی پیشنهاد می شود.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی همان عکاسی تبلیغاتی است.در این نوع از عکاسی صنعتی،عکاس ابزار های خاص و نور پردازی دقیق به عکاسی از تمام خوصیات ظاهری کالا به نمایش گذاشته شود.به زبانی ساده عکس برداری صنعتی به جلوه کشیدن تمام مشخصه های ظاهری یک کالا است و هدف از این یک چیزی است و ان نمایش کالا به مصرف کننده است

پنل پیامکی

پنل پیامکی یا همان اس ام اس یک سامانه ارسال و در یافت پیام است.در گذشته ارسال اس ام اس با موبایل مرسوم بود ولی با پیشرفت تکنولوژی و ابزار های ارتباطی،استفاده با گذشت زمان بین مردم مرسوم شده است.و با شرکت ایران سایت از این غافله عقب نمانده است و با استفاده از این پنل پیامک نسبت به ارائه خدمات به مشتریان خود کرده است

پشتیبانی وب سایت

قبل از اینكه به پشتیبانی وب سایت بپردازیم، ابتدا. در تعریفی از پشتیبانی ارائه می دهیم.پشتیبانی مجموعه ای از خدمات است که با استفاده از نرم افزار ها، سخت افزار های کامپیوتری، وسایل الکترونیکی و ... برای بهبود روند كاری تولید می شود. به طوریكه سرویس های پشتیبانی سعی دارند مشکلات کاربران یا محصولات را برطرف کنند.

آمار بازدید سایت

شما دارای یک سایت هستید یا اینکه می خواهید یک سایت داشته باشید فرق هم نمی کند که سایت شخصی است یا برای کسب و کارتان به هر حال باید اطلاعاتی درباره سایت خود داشته باشید از افرادی ک به سایت شما سر می زنند برنامه های آمار بازدید این کار را برای شما انجام می دهند

سیستم  CRM

Crm یک رویکرد بالقوه به بخش مدیریت تعامل یک شرکت با مشتریان فعلی و آینده نگر است که تلاش می کند با تجزیه و تحلیل داده های مشتریان یک شرکت سعی در بهبود روابط تجاری و در نهایت به صورت کاملا خاص تمرکز بر حفظ مشتری و رشد فروش است.

مارکتینگ اینترنتی

Quisque tortor odio, feugiat vitae velit at, feugiat euis mod nunc. Morbi lectus neque, mollis quis tellus eget, euismod et metus non pulvinar.

طراحی سایت

 

 

 

در دهه نود میلادی با ارائه نظریه دهکده جهانی و پیش بینی تاثیر رسانه ها در زندگی آتی بشر، هیچ یک از افراد در آن زمان نمی توانستند پیش بینی نمایند که اینترنت و دنیای نت بتواند تا این حد به زندگی مردم رسوخ پیدا کند و در تمامی جنبه های زندگی بشری تاثیر خود را بگذارد. در همان اولین روز های طراحی اولین صفحه وب سایت در دهه نود میلادی بود که با استقبال چشمگیر مردم و نظر مثبت انسان ها به رایانه می شد پیش بینی کرد که در آینده صنعت آی تی و همچنین حرفه طراحی سایت بتواند به صنعتی مهم و تاثیر گذار در جهان تبدیل شود.

طراحی سایت و تجارت الکترونیک

طراحی سایت و تجارت الکترونیک

با افزایش استفاده جوامع بشری از اینترنت در تمامی زمینه ها، طراحی سایت را می توان از عمده ترین قسمتی که با کاربران در ارتباط است، دانست. طراحی سایت برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی و همچنین برای تمامی شرکت های تجاری بزرگ و کوچک میتواند موجب پدیدار شدن این شرکت ها در دنیای مجازی و معرفی خدمات ایشان برای قشر زیادی از مخاطبین غیر فیزیکی شود.

طراحی سایت و حضور در دنیای مجازی

طراحی سایت و حضور در دنیای مجازی

در عصر حاضر تمامی افراد در زمینه طراحی سایت های خود اقدام ورزیده اند به طوری که اکثر شرکت ها و افراد در زمینه حضور در دنیای مجازی تجارب مختلفی را به دست آورده اند.حضور موفق در دنیای مجازی می تواند موجب افزایش میزان فروش، افزایش میزان محبوبیت و تبدیل شدن به برند معروف در زمینه کاری هر بیزینس شود. واضح است که برای رسیدن به موفقیت در این زمینه ها ابتدایی ترین نیاز، طراحی سایت است. طراحی سایت حرفه ای و در خور بیزینس که بتواند تمامی تمامی خدمات را به خوبی ارائه نمایید وهمچنین بتواند موجب افزایش میزان درآمد وچذب مخاطب شود. لازمه به دست آوردن تجربه دراین زمینه، طراحی سایت مناسب و قوی است که بتواند با حضور مداوم خود در دنیای مجازی سبب کسب تجربه موفق شود.

تاثیر طراحی سایت بر جذب مشتری

تاثیر طراحی سایت بر جذب مشتری

مشخص است که حضور در دنیای مجازی برای تمامی بیزینس ها می تواند موجب افزایش تعداد بازدید و موازی با آن افزایش تعداد مراجعین به آن شرکت را داشته باشد. اما نکته مهم در این زمینه توجه به این مسئله است که طراحی سایت در جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد. طراحی سایت اگر به طور اصولی و مطابق با فاکتور های علمی و اسنتاندار های روز در دنیا طراحی شود می تواند موجبات جذب مخاطب را پدید آورد که تماما با ارائه مناسب خدمات و طراحی سایت مناسب می تواند زمینه ساز بروز اتفاقات خوب و تاثیرگذار در بیزینس باشد.

طراحی سایت، سئو، بازاریابی

طراحی سایت، سئو، بازاریابی

سه مهره قوی از زنجیره حضور در دنیای مجازی برای رسیدن به موفقیت را میتوان طراحی سایت، سئو و بازریابی برشمارد. همانطور که مشخص است با رعایت نکات فنی و به کارگیری دانش عملی در طراحی سایت می توان نسبت به سئو و بهینه سازی امیدوار بود. بازاریابی محتوا نیز وابستگی مستقیم به رعایت اصولی نکات سئو دارد. پر واضح است که طراحی وب سایت به عنوان اولین مهره نقش مهمی در ایفای درست نقش این اهداف را دارد. طراحی سایت اگر به درستی رعایت شود می تواند به خوبی موجب تکمیل چرخه فرآیند شود و صاحبان بیزینس می توانند نسبت به نائل آمدن به اداف خود در زمینه حضور در دنیای مجازی خوش بین باشند.

طراحی سایت ریسپانسیو ( واکنش گرا )

طراحی سایت ریسپانسیو ( واکنش گرا )

افزایش درصد نفوذ گوشی های تلفن همراه هوشمند در میان مردم این امکان را نیز فراهم آورد که تمامی کاربران دسترسی سریع و راحت به دنیای مجازی داشته باشند. می توان از اهمیت نقش سایت هایی که به طور ریسپانسیو (واکنش گرا) طراحی شده اند به خوبی آگاه شد. سایت های ریسپانسیو سایت هایی هستند که بر اساس طراحی سایت ریسپانسیو، مناسب برای نمایش در انواع اندازه های صفحه نمایش نظیر گوشی هومشند، مانیتور های بزرگ، تبلت و ... می باشد

طراحی وب سایت های فروشگاهی

طراحی وب سایت های فروشگاهی

با گسترش تجارت الکترونیک فروشگاه هایی که به صورت فیزیک برای فروش خود تلاش می کردند نیز به این نکته واقف شدند که حضور در دنیای مجازی و فروش به صورت انلاین را تجربه نمایند. ساخت وب سایت های فروشگاهی متناسب با نیاز کاربر در انواع مختلف از نظر تعداد کالای های فروشگاه و با رعایت تمامی فاکتور های فنی سبب پدیدار شدن طیف وسیعی از مشتریان غیر فیزیکی در بیزینس می شود.

طراحی وب سایت های شخصی

طراحی وب سایت های شخصی

وب سایت های شخصی نیز برای معرفی و ارتباط در دنیای صفر و یک به کار می روند. طراحی وب سایت های شخصی برای معرفی خدمات خود و همچنین جذب و یافتن ارتباط با دوستان یکی دیگر از جنبه های حضور در دنیای مجازی است. تمامی قشر جامعه از این امکان برخودار هستند که با طراحی سایت در زمینه حضور خود در دنیای مجازی را تجربه نمایند.

طراحی وب سایت به زبان های مختلف

طراحی وب سایت به زبان های مختلف

طراحی وب سایت و حضور در دنیای مجازی زمینه ساز دریافت بازخورد های مختلفی از تمامی نقاط کره خاکی است. بیزنس های مهم برای سایت خود باید از زبان هایی که در دنیا استفاده می شوند به خوبی بهره ببرند و اگر بیزینسی در زمینه خاص و برای منطقه خاص به ارائه خدمت مشغول هسنتد، باید نسبت به بهینه سازی و آماده سازی زبان متناسب با سایت خود اقدام نمایند تا بتنوانند با تمامی مخاطبین خود به راحتی ارتباط برقرار نمایند.

طراحی سایت با انواع تکنولوژی های روز دنیا

طراحی سایت با انواع تکنولوژی های روز دنیا

صنعت پویا و در حال تکامل وب سایت همواره با حرکت خود به سمت تکامل، موجب شده است که افراد فعال در این زمینه علم خود را آپدیت نگاه دارند و بتوانند همگام با تکنولژی های روز دنیا به سمت تکامل حرکت نمایند و در طراحی سایت های خود همواره از جدیدترین تکنولوژی ها بهره مند شوند.