02188886450

کمپین حجمی

خدمات گوگل ادوردز در ایران سایت در دو پلن قابل ارایه می باشد. پلن حجمی پلنی است که در آن مقدار هزینه مورد نیاز برای یک ماه توسط شما ارایه می گردد. در این پلن شما به عنوان کارفرما اعلام هزینه ماهیانه را اعلام نموده و پس از نهایی شدن کمپین ایران سایت هزینه شما را با محدودیت قابل اجرا در کمپین گوگل در یک ماه مدیریت می کند بطوریکه شما در طول یک ماه هزینه بالاتری برای کمپین گوگل نخواهید کرد.

کمپین برتر

پلن کمپین برتر پلنی است که در آن شما به همیشه بالاتر از رقبا بودن خواهید رسید. بطوریکه در این پلن که با نظارت روزانه کارشناسان ایران سایت پیش خواهد رفت شما همیشه و در همه حال در نقطه 1 گوگل در طول یک ماه قرار خواهید گرفت. البته کمپین برتر مناسب هر کسب و کاری نیست و می بایست توسط کارشناسان ما تحلیل و نهایتا در صورت صلاحیت کمپین برتر برای شما انتخاب گردد.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

خدمات گوگل ادوردز

در هر کسب و کاری تبلیغات و بازاریابی از مهمترین مسائل مهمی بوده که روند و پیشرفت کاری را تحت تاثیر خود قرار می دهد ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی نیز در فضای مجازی از رقابت و توجه زیادی برخوردار بوده ، که در این میان کمپانی گوگل با کمک ابزار های که در قوانین و ظوابط خود در نظر گرفته ، می تواند به تبلیغ و بازاریابی برای شرکت ها اقدام نماید.
در این میان گوگل ادوردز که یکی از تبلیغات ساده کلیکی بوده و از کارآمدترین روش های تبلیغانی به شمار می آید ، با پرداخت هزینه های به کمپانی گوگل می توان کسب و کار خود را در میان فعالیت ها و سایت های مربوطه در نتایج گوگل بالا آورد و یا در پیشنهادات موتور جستجوگر در بالای صفحه قرار می گیرد. این نوع تبلیغ از انعطاف بالای برخوردار بوده . و این بازار بزرگ از این قابلیت برخوردار بوده که بتواند تمامی تجارت های گوناگون را پوشش دهد و در صفحه ی نخست نتایج گوگل قرار دهد.

معایب استفاده از گوگل ادوردز (google adwords) در تبلیغات

توجه داشته باشید که استفاده گوگل ادوردز (google adwords) برای تبلیغات توصیه نمی شود چرا که در صدر بودن در نتایج جستجو در آن موقتی بوده و مستلزم هزینه های گزافی بوده و برای اینکه بتوانید نتیجه و بهره وری مورد نظر را از تجارت خود بگیرید می بایست هزینه های زیادی را خرج کنید ، استفاده از گوگل ادوردز (google adwords) موجب می شود که ارز از کشور خارج شود ، باعث رکورد در چرخه اقتصادی در زمینه بهینه سازی سایت می شود .
می توان به جای استفاده از گوگل ادوردز از بهینه سازی سایت در موتور های جستجوگر استفاده کرد که سئو (seo) موجب بهتر نتیجه گرفتن و حتی ماندگاری در رتبه های بالا در این مورد بیشتر بوده اگرچه در مواردی برای برخی کلمات کلیدی زمانبر بوده ،
به جای استفاده از گوگل ادوردز (google adwords) می توان در سایت های ایرانی تبلیغ کرد، هزینه سئو سایت از گوگل ادوردز بسیار کمتر می باشد ، در ضمن در بیشتر مواقع این سایت مسدود بوده یا اینکه در بیشتر کلیک ها صفحه وارد فیلترینگ می شود و این یعنی به هدر رفتن پولتان .

هزینه های گوگل ادوردز (google adwords) در قبال بازاریابی

بعد از این عملیات که کلمه کلید انتخاب شد ، گوگل ادوردز پیشنهاد قیمت را اعلام و در قسمت پرداخت هزینه می توانید مشخص کنید که سایت شما در در قسمت پیشنهادات و در بالای سایت قرار بگیرد ، می توانید مشخص کنید که سایت شما در وب سایت های دیگر تبلیغ شود . بنابراین گوگل در قبال هر کلیکی توسط کاربر روی سایت شما انجام می شود را می شمارد و هزینه آن را از موجودی پرداختی کم می کند. در ضمن به هر اندازه که تبلیغات شما از امتیازات بالاتری برخوردار باشد . گوگل هزینه کمتری را برای بهینه سازی سایت شما پیشنهاد می کند. و حداقل هزینه های دریافتی گوگل نیز تا کمتر از 2 دلار نیز پیشنهاد می شود . که هدف شرکت گوگل از این کار جذب مشتریان برای درآمد زایی بیشتر می باشد . که در این بابت اگر تبلیغ بازخورد خوبی نداشته حتی اینکه هزینه های بالای جهت تبلغات پرداخت کرده باشد در این صورت جلوی تبلیغات سایت را می گیرد یا متقابلا اگر هزینه و بودجه کمی را پرداخت کرده باشید ولی اگر بازخوردی خوبی داشته باشد باز هم در نتایج خود نشان دهد.

اصول مهم در راه اندازی گوگل ادوردز (google adwords)

  • میزان بودجه و هزینه ای که قرار است صرف این کار کنید .
  • مشخص کردن کلمات کلیدی مناسب با ابزارهای درجه سختی برای انتخاب کلید واژه (مانند سایت Ahrefs) .
  • بررسی و آمار رقابت در حوزه کاری مربوطه (استفاده از سایت Adwords) : سایت گوگل Adwords می تواند استراتژی های لازم در انتخاب کلید واژه مناسب در کسب کارتان ، میزان محبوبیت کلید واژه در بین کاربران و بازدیدکنندگان ، شناسایی و مقایسه کلید واژه در بین وب سایت های رقبا و ... را می توان با این سایت به دست آورد .

نکاتی برای پیشی گرفتن از سایت های رقیب در گوگل

استفاده از بک لینک ها در نتایج جستجو بسیار اهمیت داشته از این رو سعی کنید که از بک لینک های بیشتری در صفحات سایت خود استفاده کنید .
از بهینه سازی صفحات داخلی بیشتر بهره بگیرد چرا که سبب پیشی گرفتن از وب سایت های رقبا می شوید .
بررسی و تحلیل محتوای سایت های داخلی سایت های دیگر چرا که محتوای مفید و سودمند در بین موتور های جسجوگر اهمیت داشته .
مدت زمان ماندن در وب سایت در دیگر سایت ها بررسی نمایید .
اگر برخی سایت ها هستند که همواره در رتبه های بالا و نخست هستند و قصد رقابت با آن ها هستید برخی کلمات کلیدی مشترک را حذف کنید تا بتوانید رقابت راحت تری داشته باشید .

مزایایی استفاده از گوگل ادوردز (google adwords)

  • آگهی ها را بر اساس کلید واژه های مربوطه محصولات نمایش می دهد
  • تبلیغات را بر اساس منطقه جغرافیایی به نمایش می گذاراد
  • مدت زمانی که آگهی نشان داده شود را تعیین کرد .
  • می توان میزان هزینه ای که روزانه از شارژتون کم می شود را مشخص کنید.
  • گزارشی را از آگهی هایتان داشته باشید.
  • به نمایش در آوردن آگهی یا سایت مورد نظر در صفحه نخست سایت بدون تخصص در زمینه سئو

شرکت گوگل برای این بازاریابی شرایطی را مدنظر گرفته که هزینه های که در قبال این کار دریافت می کند بستگی به کلمات کلیدی داشته که در بازار رقابت خود چه رتبه ای دارند ، هر چقدر این کلمات در دامنه و حوزه کاری خود رقابتی تر باشند هزینه و قیمت آن بیشتر و به همان نسبت رقابتی تری می باشند و به هر اندازه کلمات سایت از رقابت و سختی کمتری برخوردار باشند هزینه و بودجه آب به شرکت گوگل کمتر بوده . از این رو آن دسته از سایت های که در زمینه تجارت و کسب و کار های مارکتینک فعالیت داشته می توانند با انتخاب کلمات کلیدی مناسب دقت نمایند و آن را به گوگل اعلام نمایند تا هزینه های آن را گوگل برای شما برآورد نماید و بازخورد آن به شما بدهد . توجه داشته باشید برای درجه سختی کلمه کلیدی در حوزه کاری و رقابتی خود می توانید از ابزار های قدرتمندی چون Ahrefs و یا ابزار پایین تر و بدون هزینه ی چون ابزار گوگل ترند استفاده کنید.