سئو چیست؟

سئو سایت در ایران سایت؛ از ابتدا تا آخر

سئو سایت، مهم ترین مرحله بعد از طراحی سایت است که کمک رسان پیدا شدن شما در گوگل می‌شود. احتمالا اینجا هستید چون ما را با یکی از کلمات، در صفحه اول گوگل پیدا کردید. ایران سایت با ایجاد یک استراتژی جست‌وجو در سئوی سایت و جذب ورودی مناسب، کمک‌رسان کسب و کار شماست. با اعتماد به تجربه کارکنان و تحلیل تخصصی ما در سئو وبسایت، موفق به دست یابی به رتبه های بالا شوید.

سئو چیست؟
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمندپروژه های سئو خود را به تیم حرفه ای ایران سایت بسپارید

مشاوره با تیم سئو ایران سایت
سئو چیست؟

فرایند سئوی سایت در ایران سایت

جایگای گوگل خریدنی نیست، فتح کردنی است. سئو وب سایت شامل فرایند زمان بندی شده است که گوگل برای استاندارد سازی محتوا و بهبود عملکرد سایت ها وضع کرده. با رعایت این استانداردها به بهترین جایگاه های گوگل دست خواهید یافت. ایرانسایت با در اختیار داشتن یک تیم از متخصصین و کارشناسان با تجربه در حوزه سئوی وب سایت، تمام الگوریتم های گوگل را در نظر می‌گیرد. از پرسونای وب سایت شما گرفته تا آنالیر موبه‌موی سرچ کنسول شما، رتبه ۱ تا ۵ گوگل را در تمام کلمات مورد نیاز شما بدست خواهیم آورد.

مراحل انجام سئو وبسایت در ایران سایت

مراحل انجام سئو در ایران سایت شامل سه مرحله کلی اعم از؛ مشاوره و پذیرش، بررسی و آنالیز دقیق، اجرای سئو برای وب سایت. این مراحل در ایران سایت کمک می‌کند تا کارفرمایان بتوانند نیازهای خود را به راحتی بیان کنند و با جنبه‌های مخفی نیازهایشان آشنا شوند، از طرفی آنالیز وب سایت، متخصصان را در شناخت خطاهای فنی سایت، مشکلات استراتژی و ایرادات محتوایی، یاری می‌کند.

فهرست مطالب

  مراحل انجام کار

  1. مشاوره رایگان
  2. جلسه بررسی و نیازسنجی
  3. آنالیز وب سایت
  4. جلسه طرح ریزی، برنامه ریزی و نقشه راه
  5. آغاز فرایند سئو

  ایران سایت این مراحل را برای شفاف سازی و بهبود خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی سرلوحه کار خود قرار داده است.

  • مشاوره رایگانن سئو اولین مرحله از دریافت خدمات سئوی ایران سایت است، شما در این مرحله به صورت تلفنی (02191006450) در یک جلسه مشاوره شرکت می‌کنید و می‌توانید تمام سوالات خود را از ایران سایت بپرسید.
  • جلسه نیازسنجی و بررسی نیز شامل بررسی دقیق و جزء به جزء کسب و کار شما است، در این مرحله کسب و کار و هدف شما از داشتن سایت مورد بررسی قرار می‌گیرد و دریافت بهترین خدمات از ایران سایت را سهل می‌کند.
  • آنالیز سایت؛ در این مرحله از کار، وبسایت شما توسط تیم حرفه ای سئو آنالیز شده و تمامی ایرادات، خطاها و موراد موردنیاز بررسی، تحلیل و موشکافی می‌شود.
  • جلسه طرح ریزی، برنامه ریزی و نقشه راه؛ در این مرحله تمامی نکات به دست آمده، با کارفرمایان درمیان گذاشته خواهد شد، اگرچه کارفرمایان در فرایند کار از ابتدا تا انتها حضور دارند اما در این بخش از ایشان تاییدهای نهایی گرفته می‌شود.
  • آغاز فرایند سئو چنانچه سایت نوپا باشد و از قبل روی آن کاری نشده باشد، سئوی وبسایت از مباحث اولیه آغاز می‌شود اما اگر قبلا روی وبسایت مورد نظر کارهایی انجام گرفته باشد، در صورت نیاز ابتدا اصلاحات سایت انجام خواهد شد.

  مزایا و تفاوت سئوی سایت در ایران سایت

  مزایای همکاری با قدیمی‌ترین شرکت طراحی سایت ایران، کارهای شما را از دیگران متمایز می‌کند، تیم منسجم حرفه‌ای، شفافیت در مراحل انجام کار، شفافیت در هزینه‌ها و به‌صرفه بودن، اعمال نظر و اصلاحات مورد نیاز شما در هر مرحله از کار و... از مزایای همکاری با ایران سایت است.

  شما در خدمات سئوی ایران سایت یک صفحه آنلاین در اختیار خواهید داشت که می‌توانید به‌صورت هفتگی، تغییرات و کارهای انجام گرفته روی پروژه خود را ببینید. همچنین برای دیدن نمونه کارهای سئو کلیک کنید