02188886450

پلن اقتصادی

انتخاب این پلن برای شما که هزینه محدودی برای سایت خود کنار گذاشته اید مناسب است.این پلن ها اصولا برای طراحی سایت زیر 4 میلیون تومان هزینه دارند. همچنین برای سئو بین 7 تا 10 میلیون تومان میتوانید هزینه در نظر بگیرید.بعبارتی طراحی و بهینه سازی سایت شما با 10 میلیون تومان قابل انجام خواهد بود.همین حالا با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را با عنوان درخواست پلن اقتصادی در اینجا ثبت نمایید.

طراحی سایت ارزان

وب سایت ها در کسب و کارهای اینترنتی و مشاغل دیگر به بخش جدایی ناپذیر آن ها تبدیل شده است. چرا که وب سایت ها مزایای بسیاری دارند که کمتر وب مستری از آن ها بی اطلاع است. اما وب سایت ها کالا نیستند و پس از راه اندازی لازم است با یک شرکت طراح وب سایت در تعامل باشید. به همین دلیل باید به شرکت طراحی مراجعه کرد که علاوه بر تخصص دارای پشتیبانی قوی نیز باشد. اگر چه خدمات طراحی وب سایت هزینه بر است و عموما شرکت هایی که طراحی سایت را با قیمت پایین انجام می دهند به اصطلاح کم فروشی کرده، در پشتیبانی از وب سایت ها خدمات قابل قبولی ارائه نمی دهند اما این مورد قطعا شامل همه شرکت های طراحی سایت ارزان نیست و شرکت های متخصص با تجربه خدمات خود را با کیفیت بالا و پشتیبانی قوی ارائه می کنند.

طراحی سایت رایگان

یکی از مواردی که در حال حاضر تعداد زیادی از افراد به دنبال آن هستند طراحی سایت رایگان می باشد، هنگامی که افراد تصمیم خود را برای داشتن یک سایت یا فروشگاه اینترنتی می گیرند بدون شک هزینه آن به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های آنها به شمار می آید. به همین جهت طراحی یا ساخت سایت به صورت رایگان و با پایین ترین قیمت اولین چیزی می باشد که این دسته از افراد جستجو می کنند. هنگامی که در اینترنت عبارت راه اندازی سایت رایگان را جستجو می کنید در نتایج گوگل طراحی سایت ارزان نمایش داده خواهند شد. با وارد شدن به سایت آنها متوجه این موضوع می شوید که منظور طراحی سایت با قیمت بسیار ارزان است که حتی امکان دارد از بسته و نرخ های مختلفی برخوردار باشند، توجه داشته باشید که طراحی سایت های ارزان قیمت ممکن است شما را با مشکلاتی روبرو کند.  
 

طراحی سایت با قالب آماده

یکی از روش های ساخت سایت طراحی سایت با قالب آماده است. در این روش به جای استفاده از طراحی و کد نویسی از قالب های آماده ای که در بازار وجود دارند استفاده می شود و قالب ها را شخصی سازی می کنند. قالب های آماده وب سایت در واقع مدل هایی طراحی شده می باشند که جهت برنامه نویسی و طراحی وب مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر از ارائه دهندگان مختلف مجموعه ای گسترده از الگو ها به همراه میزبان قالب وب سایت وجود دارد. برای طراحی وب سایت با قالب های آماده می توان از سیستم های مدیریت محتوا همانند جوملا یا Wordpress که امروزه متداول می باشند استفاده کرد. در طراحی سایت با قالب های آماده باید این نکته مهم را مد نظر داشت که به شرکت های معتبر مراجعه شود و مهم تر این که این شرکت خدمات پشتیبانی را ارائه دهد.


طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت خرید یک کالا نیست که پس از خرید ارتباط شما به عنوام مشتری با ارائه دهنده آن قطع شود. بر عکس طراحی وب سایت گام اول است و پس از آن نوبت به خدمات پشتیبانی می رسد. اجازه ندهید عناوین شما را فریب بدهند. واقعیت این است که صرف ارزانی طراحی وب، کافی نیست. بنابراین سایر فاکتور ها را در نظر بگیرید که مهم ترین آن ارائه خدمات پشتیبانی مناسب است. اگر چه بسیاری از طراحان وب سایت که این خدمت را با نرخ پایین انجام می دهند پشتیبانی خوبی ندارند اما خبر خوب این که شرکت های متخصصی که در زمینه طراحی وب سایت دارای تجربه بالایی هستند در جهت جلب رضایت مندی مشتریان، امکان طراحی وب سایت ارزان را در حالی فراهم آورده اند که مشتری از خدمات پشتیبانی مطلوبی برخوردار باشد. علت این توانمندی را باید در مجرب بودن شرکت طراحی وب سایت جستجو کرد.  
 

سایت آماده

ر صورتی که به دنبال این هستید تا یک وب سایت راه اندازی نمایید بدون شک برای یک بار هم که شده عبارت سایت آماده به گوشتان خورده است، منظور از چنین سایتی این است که یک شرکت طراحی سایت به شکل تخصصی یک سایت را ساخته و آن را به فروش می رساند. امروزه میزان قیمت طراحی سایت به اندازه ای بالا می باشد که تنها شرکت های بسیار گسترده با حمایت مالی زیاد می توانند برای تهیه آن اقدام کنند، این موضوع منجر به کوچک و محدود شدن بازار طراحی سایت در مقایسه با گذشته شده است. به همین دلیل تعداد زیادی از شرکت های طراحی سایت به این فکر افتادند که طراحی یک سری سایت ها را به شکل کاملا اختصاصی انجام دهند و آن را با کمترین و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه دهند، در نتیجه افراد بیشتری می توانند سایت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

 

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید