طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از بیشترین فراوانی ها را در میان نمونه کارهای ایران سایت داراست. بطوریکه گوناگونی بسیاری در میان نمونه کارهای شرکتی ایران سایت وجود دارد و می توانید با بررسی نمونه کارها به نزدیکترین نمونه به نیاز خود برسید.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از تخصصی ترین مباحثی است که در نمونه کارهای ایران سایت اهمیت دارد. بطوریکه ایران سایت با پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین اختصاصی که به آسانی تمامی نیازهای شما را پاسخ می دهد توانسته بهترین نمونه کارهای فروشگاهی در دنیای طراحی وب کشور را خلق نماید.

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی شاید از دید کاربران وب گرد سایت های خشک و نه با گرافیک بالا باشد، ولی اگر به دنبال طراحی سایت سازمانی با گرافیک بالا هستید شاید بهتر باشد سری به نمونه کارهای سازمانی ایران سایت بزنید.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری شاید از آن نقطه حائز اهمیت باشد که باید بتواند ترافیک بالای کاربران و بازدیدکنندگان خود را مدیریت کند. آنجاست که سرورهای قدرتمند هاستینگ ایران سایت که بصورت نامحدود میتوانند ترافیک موردنیاز شما را تامین کنند، می تواند پاسخ خوبی به این نیاز شما باشد.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید


رشد نیاز به طراحی وب سایت 


رشد انفجاری تعداد کاربران اینترنت در سطح دنیا بسیاری از افراد را بر آن داشت تا الزام داشتن صفحات وب را حس کنند و در فکر طراحی و راه اندازی صفحات وب افتاده تا با رقابتی تنگاتنگ در این عرصه نوظهور خود را در سطح گسترده جهانی به دیگران معرفی کنند.

در ابتدا صفحات وب تنها با کدهای ساده ی HTML نوشته می شدند. HTML نمونه ای از زبان نشانه گذاری بود که با ساختار ساده ای که به وب گاه می داد توانایی پیوند دادن به آدرس های دیگر را از طریق ابرپیوندها میسر می کرد. اما با پیشرفت طراحی وب سایت، زبان کدنویسی HTML منعطف تر و به تبع پیچیده تر شد.

با گذشت زمان و پیشرفت چشمگیر در زمینه طراحی وب سایت، استانداردهای طراحی مدرن با الگو، Databaseها و ... باز هم ساختار وب سایت ها را دگرگون کرده و آنها را ارتقا داده است. با پدیدایی فناوری پویانمایی و نگاره های جاندار چهره ی وب سایت ها بیشتر از هر زمانی متحول شد و امکانات جدیدی به طراحان و سازندگان وب بخشید.

طراحی وب سایت ها انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع برنامه نویسی و کاربرد آنها دسته بندی می شوند:خدمات طراحی وب سایت

رابط کاربری زیبا

پس از تکمیل طراحی سایت، یک آموزش به شما ارایه خواهد شد که بعد از آن خواهید دید که چقدر عاشق وب سایت تان شده اید. شما حتما نباید برنامه‌نویس باشید

طراحی رسپانسیو

تمام سایت های طراحی شده در ایران سایت رسپانسیو یا واکنش گرا می باشند. بدین معنی که سایت با موبایل، تبلت و سایر صفحه های نمایش سازگار است

پرتال سازمانی

شما با سفارش طراحی وب در ایران سایت صاحب یک پرتال سازمانی می شوید. بدین معنی که در آینده هیچ محدودیتی برای گسترش و بزرگ کردن کار شما وجود ندارد

هزینه منطقی طراحی وب

ما نیازهای شما را سنجیده و بهترین قیمت طراحی وب سایت را به شما اعلام می‌کنیم. هزینه منطقی یا پایین به معنای سادگی کار نیست بلکه در راستای تحقق شعار ماست . 

بستر امن و قدرت‌مند

بانک اطلاعاتی SQL Server یک بستر امن را برای میزبانی از اطلاعات ارزشمند شما می‌باشد. امنیت بانک های اطلاعاتی بصورت مداوم توسط ایران سایت در حال رصد می‌باشند

بهینه سازی شده از نظر SEO

تمام سایت های طراحی شده بر پایه جدیدترین الگوریتم‌های برترین موتورهای جستجو می باشند و با راه‌کارهای SEO کلاه سفید برای همیشه در صدر نتایج خواهید بود

 

وب سایت شما ویترین کار و تجارت شماست. چرا شما مالک بهترین وب سایت در زمینه‌ی کاری خودتان نباشید؟ نگران هزینه، زمان و سایر موارد مرتبط با طراحی سایت نباشید. شعار «هر ایرانی یک وبسایت» سرلوحه کار ماست. ما با طراحی و پیاده سازی وب سایت شما با جدیدترین تکنولوژی‌های روز شما را برای رسیدن به اهداف‌تان از داشتن یک وب‌سایت کمک می کنیم. 

اگر برای شرکت تان وبسایت می‌خواهید، اگر برای مجتمع آموزشی‌تان وب سایت می خواهید، اگر برای کسب و کار اینترنتی‌تان به یک سایت فروشگاهی نیازمندید، اگر برای کارخانه تان یک وب‌سایت می‌خواهید، اگر برای خودتان یک سایت شخصی می‌خواهید، اگر برای مغازه‌تان یک سایت اینترنتی نیاز دارید بهترین شرکت را برای طراحی وب سایت انتخاب کرده اید. 
گروه ایران سایت با بیش از 13 سال فعالیت تخصصی مداوم و مستمر در زمینه طراحی وب سایت در حال حاضر پشتوانه‌ی شما برای داشتن یک وب سایت می باشد.

 

طراحی سایت ارزان

وب سایت های استاتیک اطلاعات و محتویات وب سایت یکبار جمع آوری و طراحی می شود. تغییر در آنها باید توسط طراح وب سایت انجام گیرد.

طراحی سایت اختصاصی

وبسایت های داینامیک وبسایت هایی هستند که نیاز به بروز رسانی و تغییر و افزودن محتوا توسط کاربر دارند و به صورت پویا همواره قبلیت بروزرسانی دارند .

طراحی سایت با CMS

سیستم مدیریت محتوا ، ترجمه عبارت content management system یا CMS است ، که به معنای سیستم نرم افزاری ای است که به کمک آن محتوا مدیریت می شود و به نرم افزارهایی گفته می شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بروزرسانی و بازیابی محتوا فراهم می آورند