نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت تبلیغات آنلاین 1000pixel

امروز طراحی سایت تبلیعات آنلاین برای آن دسته از افرادی که در فضای اینترنت کسب و کار ایجاد کرده اند که هر کدام بسته به نوع تجارت ، اهدافی که شرکت برای آن برنامه ریزی کرده ، فروش و همچنین میزان بودجه ای که برای تبلیغات آنلاین صرف می کنند و مواردی دیگر بستگی داشته .
اما توجه داشته باشید که امروزه با توجه به استقبال از سایت های تبلیغات آنلاین ، طراحی سایت تبلیغات آنلاین از سوی مولیان از نظر کیفیتی و کارآمدی آن چنان قابل تعریف نبوده و باید در انتخاب درست جهت طراحی سایت کارآمد دقت داشت.
انواع طراحی سایت تبلیغات اینترنتی
طراحی سایت تبلیغات اینترنتی به دو صورت انجام می شود :
1-    دسته ای که در آن با ایجاد طراحی سایت تبلیغات آنلاین شروع به تبلیغ خدمات و محصولات خود می نمایند ، که در بخش نیازمندی های سایت می توانند به صورت آنلاین تبلیغات را مشاهده نمایند، که بیشتر مورد توجه افراد قرار گرفته و در ادامه به مزایایی آن اشاره می کنیم .
2-    دسته دیگر که به طراحی سایت تبلیغات بصورت آفلاین عمل می کنند ، محصولات و خدمات خور را تبلیغ می کنند که سایت های مجلات و شرکت های چاپی و گرافیکی از این دسته بوده اند.
مزایای طراحی سایت تبلیغات آنلاین چیست ؟
•    هزینه و نتیجه : یکی از مزایایی مهم طراحی سایت تبلیغات آنلاین این بوده که با صرف هزینه ای کمتر در مقایسه با تبلیغات رسانه ای و روش های دیگر می توان محصول و خدمات خود را در معرض گروه بیشتری قرار دهید .
•    هدفمند بودن در انتخاب مشتریان : طراحی سایت تبلیغات آنلاین از نظر نتیجه و بهره وری و کیفیت بسیار پربازده بوده به این دلیل که می توان برای هر گروه سنی خاص ، برای هر نوع کسب و کار خاص و یا هر گروهی که مدنظر داشت تبلیغات خود را انجام داد.
•    Tracking : تفاوتی که در تبلیغات آنلاین با سایر تبلیغات دیگر می توان اشاره کرد ، این بوده که می توان تعداد دیده شده تبلیغ را بفهمد و یا اینکه در چند بار از ارسال تبلیغ کلیک موفق توسط مشتری انجام گرفته است.
•    از اطلاعات مفید و بیشتری برای تبلیغ استفاده کنیم .
•    پرداخت ها و وصول آسانتر بوده : در روش تبلیغات آنلاین به ازای هر کلیکی که بر روی سایت انجام گیرد پول پرداخت می شود و لازم به پرداخت کلی آن نیست.

 

طراحی سایت تبلیغات آنلاین 1000pixel
Technologies